Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Novērš bojājumus rotaļu laukumā

Šovasar Alūksnes iedzīvotājiem ar bērniem ir iespēja pavadīt laiku ne vien rotaļu laukumā Alūksnes Pilssalā, bet arī iemēģināt citādāku rotaļu laukumu Alūksnes parkā, peldvietā “Vējiņš”. Tas izveidots vien pērnā gada decembrī, bet kāda alūksniete, pavadot laiku ar bērnu rotaļu laukumā, pamanījusi jau pirmos bojājumus, un uztraucās par drošību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konstatēti pirmie bojājumi
Alūksniete vaicā: “Bērnu laukums izveidots nesen, bet jau salūzušas detaļas. Ir skaidrs, ka šī detaļa nav salūzusi huligānu dēļ, bet tas ir nekvalitatīvs darbs no būvnieku puses. Vai tiešām ir jātaupa uz bērnu rotaļu laukumiem? Bērniem drošībai jābūt pirmajā vietā!”

Sazinoties ar Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisti Sanitu Spudiņu, noskaidrojām, ka bojājumi ir konstatēti un pašvaldības aģentūra “Spodra”, kas apsaimnieko objektu, 11. augustā tos ir novērsusi. Spodras darbinieki arī novērojuši, ka lietotāji ļoti nesaudzīgi uzturas pret objektu – pret virsmām atver alus pudeles, kā arī tos apzīmē. Vaicājot par iespējamajiem ierobežojumiem rotaļu laukumā, S. Spudiņa norāda, ka tā tehniskajā specifikācijā nav norādīti svara ierobežojumi, tikai vecuma ierobežojumi, kas ir no četriem gadiem.

Vairāk par rotaļu laukumu izmaksām un uzstādītajām iekārtām lasi 14. augusta “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.