Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Noslēgušies būvdarbi jaunajā daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā

Ir noslēgušies būvdarbi ēkā Uzvaras ielā 1, Alūksnē, kas veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Infrastruktūras risinājumi deinstitucionalizācijas īstenošanai Alūksnes novadā” “Alūksniešiem.lv” vēsta Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Spudiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

S. Spudiņa norāda, ka būvdarbu rezultātā veikta telpu pārplānošana un pārbūve sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanai, konstrukciju un ēkai nepieciešamo attiecīgo inženiertīklu daļu atjaunošana un pārbūve, jumta seguma nomaiņa, kā arī nodrošināti vides pieejamības risinājumi personām ar funkcionāliem traucējumiem, tajā skaitā lifta izbūve.

Projekta rezultātā ēkā atradīsies daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs, kas ietvers Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldi, sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centru, specializētās darbnīcas, un dienas aprūpes centrus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un personām ar garīga rakstura traucējumiem. Jau tuvākajā laikā uz ēku Uzvaras ielā 1 pārcelsies Dienas aprūpes centrs “Saules stars”, kas šobrīd atrodas Jāņkalna ielā 18, birojs “Aprūpe mājās”, kas šobrīd atrodas Brūža ielā 1 un Alūksnes novada Sociālo lietu pārvalde, kas šobrīd atrodas Lielā Ezera ielā 11.

Būvdarbus ēkā Uzvaras ielā 1 pēc SIA “SCO CENTRS” izstrādātā būvprojekta veica SIA “SANART”, būvuzraudzību nodrošināja IK “ĀRE PILDS”. Projektu vada Alūksnes novada pašvaldības Sociālo lietu pārvaldes projektu vadītāja Kristīne Lāce.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.