Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

No Balviem līdz Malienas pagastam

Dodoties uz Malienas pagastu pa sniegotiem puteņiem, pie pagastmājas mani sagaida jaunā vadītāja Svetlana Prenka – Mihailova un sētnieki, kuri jau cītīgi tīra brangi piesnigušos celiņus. Ar siltu smaidu Svetlana mani ieaicina ēkā, kur šobrīd valda stindzinošs klusums. Darbinieki strādā attālināti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svetlana dzimusi, augusi, mācījusies un līdz 2014. gadam strādājusi Balvos. “Domājot par bērnību, nāk prātā vasaras brīvdienu mēneši. Tos ar māsīcām pavadījām pie vecmammas laukos. Kas tikai netika darīts, kamēr vecmamma gulēja diendusu – spēlējām “krokodilīšus”, slīcinājām viena otru dīķī, gājām uz kaimiņu mājām zvanīt “ātrajiem” un policijai, turpat laukos “izbaudīju” savu pirmo un vienīgo “Prima” cigareti. 14 -15 gadu vecumā pirmo reizi aizdzinu tēta “golfiņu”. Paraugbērns noteikti nebiju, bet, paldies Dievam, visi esam dzīvi un veseli,” viņa atminas.

Darbs “treknajos” laikos

Deviņus gadus nostrādājusi Balvos, SIA “Lauku zemju inženieri”. Sākumā bijusi lietvede, tad kamerālists – mērnieka palīgs. “Sāku strādāt “treknajos” “Mērnieku laikos”, kad visi steidza izpirkt lietošanā piešķirto zemi par tās kadastrālo vērtību. Darba bija ļoti daudz, bet, kad zemes reforma tuvojās noslēgumam, pasūtījumu apjomam kļūstot mazākam, sāku aizdomāties par citu darbu,” stāsta Svetlana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2013. gadā ieprecējusies Malienas pagastā un 2014. gada 1. septembrī uzsāka savas darba gaitas Malienas pagasta pārvaldē sekretāres amatā. “Tas notika diezgan spontāni – pamanīju sludinājumu, pieteicos un vēl joprojām neesmu nožēlojusi savu izvēli. Man tiešām ļoti paveicās ar kolēģiem, no kuriem varēju daudz ko mācīties un augt viņiem līdzi,” bilst tagadējā pagasta pārvaldes vadītāja.

Darbs Malienā

2019. gada 9. decembrī Alūksnes novada domes ārkārtas sēdē apstiprināja jaunos Alūksnes novada pagastu pārvalžu vadītājus. Savus amata pienākumus kā pagasta pārvaldes vadītāja Svetlana sāka pildīt ar 2020. gada 1. janvāri. “Grūtākais, kas ir bijis – publiskā uzstāšanās lielas auditorijas priekšā. Visi pārējie darbi ir izdarāmi pašai vai ar bijušo un esošo kolēģu palīdzību, atzīst pārvaldes vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagājis vairāk kā gads – kā veicas Malienas pagasta pārvaldes vadītājai Svetlanai Prenkai – Mihailovai, lasi 12. marta laikrakstā vai e-avīzē šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.