Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Nav, kur novietot automašīnu

“Alūksnes un Malienas Ziņu” redakcijā vērsās kāda iedzīvotāja, kura dzīvo daudzdzīvokļu namā blakus veikalam “top!” (Pils iela 38A). Lasītāja vēlējās palikt anonīma un neslēpa savu sašutumu par to, ka nesen vēl kāda stāvvieta pie mājas pārtapusi par stāvvietu “top!” veikala klientiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Zeme nepieder mājai, tā kā neko nevar izdarīt, taču mums vismaz bija atvēlēts vairāk vietas, kur novietot auto, un veikala klientiem bija atvēlēts stāvlaukums pie veikala un pretī tam. Tagad vēl vienā stāvvietā ir parādījusies zīme, ka stāvvieta paredzēta veikala klientiem no pulksten 7.00 līdz 23.00. Bet, kur lai es lieku savu auto, kad atbraucu no darba pēc pieciem? Man bezmaz vai jābraukā viss kvartāls, meklējot vietu,” teic laikraksta lasītāja.

Veikalu tīkls “top!” sniedz atbildi, ka piegulošā teritorija tik tiešām pieder veikalam “top!”. “Mēs ikdienas rūpējamies par stāvvietas labiekārtošanu, tīrību un kārtības uzturēšanu, lai veikala darbiniekiem un apmeklētājiem būtu ērta stāvvieta un patīkama iepirkšanās,” pauž Ilze Priedīte, veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore un valdes locekle.

Viņa uzsver, ka bieži gadās situācijas, kad pie veikala automašīnas novietotas ilglaicīgai stāvēšanai. “Reālas ir situācijas, kad automašīnas novieto un ilglaicīgi izmanto. Tas jo īpaši ziemā apgrūtina vai padara neiespējamu stāvvietas tīrīšanu un samazina veikala apmeklētāju stāvvietu skaitu. Līdz ar šo un līdzīgām situācijām pieņemts lēmums mainīt stāvvietas nosacījumus, lai izvairītos no līdzīgām situācijām, informē I. Priedīte. Līdz ar to situācijai šobrīd nav risinājuma un blakus māju piedzīvotājiem jāpieņem situācija, ka uz zemes, kas nepieder mājām, veikalu tīkls “top!” rīkojas pēc saviem ieskatiem un diemžēl veikala vajadzības un ērtības šajā gadījumā primārās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.