Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Līdz jūnijam jāatbrīvo sporta angārs

Alūksnes novada domes vadība plāno uzsākt sarunas par Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas darbības nodrošināšanu laikā pēc 1. jūnija. Jaunā Izglītības un sporta centra celtniecības projekts paredz, ka pašvaldībai jānodrošina sporta angāra atbrīvošana līdz 31. maijam, lai būvnieks to varētu nojaukt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārbūvēs ielu un laukumu

Izglītības un sporta centra un ar to saistītās infrastruktūras būvniecība Jāņkalna ielā 17A, Alūksnē, ietver multifunkcionālas ēkas un ar tās funkcionēšanu saistītās infrastruktūras – inženierkomunikāciju pievadu, piebraucamo ceļu, laukumu un auto stāvvietu pie ēkas un pie sākumskolas pašreizējā sporta angāra teritorijā – izbūvi. Projektā iekļauta arī esošā sporta angāra nojaukšana, tādēļ vecais sporta angārs jāatbrīvo, lai Izglītības un sporta centra būvnieks SIA “Monum” jau jūnijā varētu šo darbu uzsākt.

Pēc ēkas nojaukšanas, šajā vietā ierīkos automašīnu un autobusu stāvlaukumu. “Plānots, ka pie jaunā sporta centra autobusi gan varēs iebraukt, izlaist pasažierus, bet novietot transporta līdzekli stāvēšanai būs jāatgriežas uz jaunizveidoto stāvlaukumu pie Alūksnes pilsētas sākumskolas. Pārbūvēta šajā posmā būs arī Darba iela, pa kuru tad ērti varēs pārvietoties gan transports, gan gājēji,” laikrakstam stāsta Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektors Ingus Berkulis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzklausīs redzējumu

Jau nākamajā nedēļā Alūksnes novada domes vadība uzklausīs Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktores Līgas Tomsones redzējumu par to, kā mācību iestāde turpinās darbu, līdz gatavas būs jaunā sporta centra telpas. “Vasarā, lai nodrošinātu sporta nodarbības, būs iespējams izmantot stadionu Pilssalā, bet nākamajā nedēļā pašvaldībā spriedīsim par to, kā nodrošināt sporta skolas darbību, līdz Bērnu un jaunatnes sporta skola varēs sākt darbu jaunajā centrā,” saka I. Berkulis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.