Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunsargu instruktori absolvēs Kareivja speciālista kursu

Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolā Alūksnē šodien kareivja speciālista kursu absolvēs desmit jaunsargu instruktori – topošie valsts aizsardzības mācības skolotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kareivja speciālista kursā jaunsargu instruktori apguva nepieciešamās militārās pamata zināšanas, prasmes un iemaņas, lai spētu izglītojamos apmācīt par mācību tēmām, kas valsts aizsardzības mācībā un jaunsargu nodarbībās saistītas ar militāro jomu.

Kursa laikā trīs nedēļu garumā dalībniekiem tika pasniegtas gan praktiskās, gan teorētiskās nodarbības topogrāfijā, ieroču un ierindas apmācībās, individuāla ekipējuma sagatavošanā, medicīnā un citās ar karavīru profesiju saistītās jomās.

Kursa noslēgumā tika kārtots kaujas šaušanas tests, kā arī dota iespēja kārtot fiziskās sagatavotības testu, ko ikgadēji veic profesionālā dienesta karavīri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka jaunsargu instruktoru apmācības un kvalifikācijas paaugstināšanas seminārus Jaunsardzes centrs organizē vairākas reizes gadā, lai nodrošinātu, ka instruktoriem ir atbilstošas zināšanas un prasmes, lai pasniegtu kvalitatīvu un vienotu mācību saturu gan jaunsargu nodarbībās, gan valsts aizsardzības mācībās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.