Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jauninājums Tempļakalna parkā

Alūksnes Tempļakalna parkā viens no celiņiem, lai nokļūtu pie teritorijā esošā skatu torņa vai jaunizveidotā “zip -line” ( trošu nobrauciena), ir maršruts pa 101 pakāpienu. Tagad pakāpieni ir izgaismoti, rosinot doties vakara pastaigās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldības projektu vadītāja Sanita Adlere uzsver, ka šī bijusi jau plānota aktivitāte mirklī, kad pirms vairākiem gadiem atklāts skatu tornis. “Tagad ideja ir realizēta. No Miera ielas līdz skatu tornim un lejup pa 101 pakāpienu izvietotas 15 laternas. Tomēr laternu uzstādīšanas darbi vēl nav pabeigti, objekts nav pieņemts ekspluatācijā.” saka S. Adlere. Laternu ierīkošanas darbus veic SIA “Maritec” 5950 eiro apmērā.

Plānotie papildinājumi

Jautāta, vai Tempļakalna apkaime tuvākajā laikā tiks papildināta ar vēl kādiem objektiem, S. Adlere informē, ka plānots izveidot gaisa takas aktīvās atpūtas piekritējiem, par ko laikrakstā jau stāstījām. “Vēlamies labiekārtot arī atpūtas vietu pie līkā bērza, izveidojot piknika teritoriju. Plānots risināt stāvvietu jautājumu kapsētas teritorijā, un, kas būtiski – nošķirt kapsētas un atpūtas teritorijas vienu no otras, kā arī pārāk neiejaukties tajā, ko daba mums devusi. Robeža starp labiekārtošanu un kļūšanu bezgaumīgam ir ļoti plāna, tādēļ mēs piesaistām nozares speciālistus, kuri izraugās vislabāko risinājumu,” uzsver S. Adlere. (Autore: Sandra Apine)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.