Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jau šo piektdien jauno sezonu atklāj Latvijas raidījums TE!

Foto: A. Zeltiņa

Piektdien, 11. septembrī plkst. 21:05, LTV1 jauno sezonu atklās Latvijas raidījums TE! Atdzimušais TE! rudens sezonā pētīs astoņas atšķirīgas un visos laikos svarīgas tēmas par Latviju un meklēs atbildi uz vienu galveno jautājumu: kur īsti Latvija dzīvo vairāk – pagātnē, tagadnē vai nākotnē. Vēsta raidījuma TE komunikācijas vadītāja Eva Šķēle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā sezonas raidījumānotrijiemskatapunktiem – “TE! Bija”, “TE! Ir”, “TE! Būs” – iemīļotāTE! komandašķetināsvēsturestēmu.

Sākot jau ar pirmo epizodi, katru raidījumu un tā galveno tēmu ievadīs Gustavs Terzens un viņa pārraudzībā būs visu stāstu savīšana vienotā plūsmā,nepalaižot secen smalkākos TE! piedzīvojuma pavedienus.

“TE! Bija” Dace Salnāja kopā ar vēsturnieci Vitu Zelči tūrēs Raiņa kapos un noskaidros, ko tur sastaptās zīmes stāsta par cilvēku, varas un laikmeta attiecībām. Savukārt Marta Selecka ceļos cauri 90’to gadu Baltezeram ar bandītstāstiem un šaudīsies augstākās slepenības karabāzē Kadagā, lai noskaidrotu, vai spējam pagātnes mantojumu pārvērst lietderīgā šodienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“TE! Ir”Pauls Timrots kopā ar lietpratējiem fiksēs vēsturi ar mūsdienu tehnoloģijām – viņi pētīs audio failu “pirkstu nospiedumu” funkciju un portāla Timenotelaika liecību veidošanu.Citos jaunās sezonas raidījumos tagadnes stāstus pamīšus stāstīs arī Māris Olte.

“TE! Būs”Māra Sleja kopā ar arhitektiem un pilsētplānotāju noskaidros, kā arhitektūra ar mums runā un runās cauri laikiem, lai saprastu, kāpēc pirms spridzināšanas tomēr vajadzētu padomāt.Savukārt TE! komandas jaunākais bērns Rihards Sniegs kopā ar šodienas nākotnes cilvēkiem izteiks savu viedokli par iespējām un nepieciešamību ēkas saglabāt vai pielāgot nākotnei.

Jaunais TE! rudens sezonā pētīs arī kaimiņu sadzīvošanu, paaudzes un laika ātrumu, dzīves vidi, izglītošanos, personīgo un valstisko, materiālo un futūristisko un sociālo līdzatbildību. TE! turpinās arī iemīļoto tradīciju – grābeklīša slēpšanu un meklēšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

TE! būs iespējams piedzīvot astoņos piektdienu vakaros LTV1 no 11. septembra plkst. 21.05 ar diviem atkārtojumiem. Raidījumus varēs noskatīties arī sabiedrisko mediju satura atskaņotājā Replay.lv un LMT Viedtelevīzijā.

Raidījumu veido VFS Films un projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. TE! partneri ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Televīzija un Latvijas Mobilais Telefons. TE! informatīvi atbalsta Radio SWH, Žurnāls IR un izdevniecība “Rīgas Viļņi”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.