Reklāma

Izbūvēts ielu apgaismojums Alsviķu pagasta Aizupītēs

Septembrī SIA “MARITEC” pabeidzis publiskās teritorijas ielu apgaismojuma izbūvi Alsviķu pagasta Aizupīšu ciemā, kas ir pašvaldības ilgtermiņa ieguldījums ciema publiskās teritorijas uzlabošanā, vēstīts Alūksnes novada domes vēstīs.

Foto: Alūksnes novada Facebook.com

Kā vēsta Alsviķu pagasta pārvaldes vadītāja Ingrīda Sniedze,  Aizupītēs izbūvēts ielu apgaismojums un uzstādīti 14 apgaismojuma balsti – 11 ciemā un 3 balsti Alūksnes pilsētas teritorijā Ziemeru ielas posmā no Pils ielas līdz krustojumam uz ciemu Aizupītes. Apgaismojuma balsti ir aprīkoti ar jaunās paaudzes ekonomiskiem gaismekļiem, līdzīgiem, kādi ir Alūksnes pilsētas teritorijā, ņemot vērā zaļā publiskā iepirkuma prasības un ielu apgaismojuma aprīkojuma kritērijus. Uzņēmējs projektu realizēja un nodeva ekspluatācijā noslēgtā līguma termiņā. Pirms atzinuma izsniegšanas par izbūvētā apgaismojuma objekta nodošanu ekspluatācijā, pagasta pārvalde sazinājās ar Aizupīšu iedzīvotājiem, kuri saskaņoja būvprojektu, un noskaidroja viņu viedokli, vai projekts izbūvēts pēc projekta un vai nav iebildumu par tā nodošanu ekspluatācijā. Aptaujātie iedzīvotāji neiebilda pret atzinuma izsniegšanu objekta nodošanai ekspluatācijā.

 Pārvaldes vadītāja vēsta, ka Alsviķu pagasta pārvalde sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “Spodra” no budžeta līdzekļiem finansēja publiskās teritorijas ielu apgaismojuma izbūves būvdarbus Aizupītēs par 21413,91 eiro ar PVN. “Spodra” finansēja trīs apgaismojuma balstu izbūvi Alūksnes pilsētas teritorijā Ziemeru ielās posmā no Pils ielas līdz krustojumam ar pašvaldības autoceļu Aizupītes, novirzot budžeta līdzekļus par summu 4588,69 eiro ar PVN. Alsviķu pagasta pārvalde 11 apgaismojuma balstu izbūvi finansēja no tai piešķirtajiem Alūksnes novada pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammas 2018.-2022. gadam budžeta līdzekļiem, novirzot 16825,22 EUR. No mērķprogrammas piešķirtajiem līdzekļiem pagasta pārvalde finansēja arī projekta autoruzraudzību, lai pārliecinātos, ka būvdarbi veikti atbilstoši izstrādātajam projektam. Autoruzraudzību veica projekta izstrādātājs SIA “Alūksnes Energoceltnieks” par  240,79 eiro ar PVN.

Alsviķu pagasta pārvalde pateicas Aizupīšu ciema iedzīvotājiem par sadarbību projekta realizācijā, sapratni par neērtībām, kas veidojās būvdarbu procesā. Pagasta pārvalde pateicas uzņēmējam un projektējam par veikto darbu, sadarbību ar pagasta pārvaldi un iedzīvotājiem būvdarbu procesā. Pagasta pārvalde pateicas PA “Spodra” par sadarbību kopīga projekta realizācijā un Alūksnes novada pašvaldībai par to, ka pagastam bija dota iespēja novirzīt Alūksnes novada pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammas līdzekļus šī projekta realizācijai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.