Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ģimnāzisti rīko barikāžu atceres pasākumu

Katru gadu ģimnāzijā tiek organizēts barikāžu laika atceres pasākums. Šogad tematisko stundu sagatavoja un novadīja paši ģimnāzisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Evelīna un Kristaps no 12. a klases bija sagatavojuši stāstījumu par 1991.gada janvāra notikumiem. 9.b un 8.b klases meitenes, jaunsardzes – Kristīne un Justīne rādīja prezentāciju par jaunsardzi un par savu iegūto pieredzi nodarbībās, nometnēs, pārgājienos u.c. Pēc tam ģimnāzistus uzrunāja Zemessardzes 31. kājnieku bataljona kaprālis Aigars Ribušs. Uzzinājām, kādi zemessargu pienākumi ikdienā, kā arī to, kā var kļūt par zemessargu. Ļoti ceram, ka pēc šīs tikšanās, diemžēl gan tikai tiešsaistē, ģimnāzisti papildinās jaunsargu un zemessargu rindas,” stāsta Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktor vietniece audzināšanas darbā Lolita Vanaga.

Viņa pauž prieku arī par 8.b klases iniciatīvu – tika sagatavoti plakāti un izvietoti pa visu skolu, pie visām klases durvīm pieliktas atgādnes ar tā laika notikumu fotogrāfijām. Pieminot barikāžu laiku un Latvijas aizstāvju drosmi, 20. janvāra rītā pie ģimnāzijas deg lāpas un simboliskais janvāra ugunskurs.

Foto: Lolita Vanaga, Didzis Bauers

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.