Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ģimnāzisti labdarības loterijā saziedo kaķu mājai

Foto: Lolita Vanaga

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolēnu Ministru kabineta (MK) pārstāvji vakar, 6. janvārī, viesojās dzīvnieku mājā “Astes un Ūsas”, kur nogādāja skolas labdarības pasākumā saziedoto naudiņu – 140 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gaidot Ziemassvētkus, ģimnāzijas skolēnu MK organizēja Labdarības loteriju, kuras mērķis bija iegūto naudu ziedot jaunas kaķīšu mājas iekārtošanai. Savukārt, tiem, kas iegādājās loterijas biļetes, saņēma ģimnāzistu uzrunāto sponsoru balvas,” stāsta Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktora vietniece audzināšanas darbā Lolita Vanaga.

Laikrakstā jau stāstījām, ka Ziemassvētku laikā skolēnu Ministru kabinets visam skolas kolektīvam bija sagatavojis pasākumu “Ziemassvētki mūsmājās” ar koncertu, nominācijas “Skolas lepnums” apbalvošanas ceremoniju, “Kahoot” spēlēm un lielo Ziemassvētku Labdarības loterijas izlozi.

“Lai arī otro gadu pasākums notiek tiešsaistē, kas nav vienkārši, skolēnu MK komandai Paulas Gabrānes vadībā viss izdevās lieliski. Sakām sirsnīgu paldies visiem Ziemassvētku Labdarības loterijas balvu atbalstītājiem: Alūksnes muzejam, veikaliem “Krāsas un otas” un “Suflē”, Alūksnes Tūrisma un informācijas centram, kā arī plostam “Kaija” un vilcieniņam “Severīns”, laikrakstam “Alūksnes un Malienas Ziņas”, biedrībai “Spēka pasaule”, uzņēmumiem “Gustiņš” “J.A. Lejas”,”4PLUS”, z/s “Auguļi” un z/s “Ziemeļi”, A/S “Cēsu alus” par atspirdzinošiem, bezalkoholiskajiem dzērieniem, Alūksnes Bērnu un jauniešu centram, Dacei Tabolkinai un mūsu ģimnāzijas administrācijai par atbalstu un dāvaniņām,” stāsta L. Vanaga. Pasākumā saziedotā naudiņa tagad aizceļoja uz “Astēm un Ūsām” jaunas kaķu mājas izveidei.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.