Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Gaida pieteikumus “Sudraba zīlei”

Foto: Publicitātes

Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 30. septembrim pieteikt apbalvošanai ar pašvaldības augstāko apbalvojumu “Sudraba zīle” cilvēkus, ģimenes, biedrības, organizācijas, uzņēmumus un citus pretendentus – ikvienu, kura veikums novada un tā iedzīvotāju labā ir sevišķi nozīmīgs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apbalvošanai var pieteikt gan novadā dzīvojošos, gan personas, kuras dzīvo un strādā citur Latvijā vai ārzemēs, kuru ieguldījums Alūksnes novadā bijis nozīmīgs ilgākā laika periodā. Tāpat apbalvošanai ar “Sudraba zīli” var pieteikt ģimenes, nevalstiskas organizācijas, uzņēmumus un citus pretendentus.
Piesakot pretendentu apbalvošanai, jāraksta iesniegums brīvā formā, norādot pamatojumu, kādēļ un kādā jomā konkrētā persona būtu jāapbalvo ar pašvaldības augstāko apbalvojumu. Par pieteikto personu jānorāda precīza informācija: vārds, uzvārds, dzīvesvieta, nodarbošanās vai ieņemamais amats. Ja apbalvošanai izvirza juridisku personu, jānorāda tās nosaukums un adrese, bet, ja piesaka personu grupu vai kolektīvu – tā nosaukums un vadītāja vārds, uzvārds.
Pretendentus var pieteikt gan individuāli, gan kolektīvi, norādot arī informāciju par iesniedzēju, lai nepieciešamības gadījumā varētu sazināties.
Pieteikumi ar norādi “Pieteikums apbalvošanai ar “Sudraba zīli”” jānosūta pa pastu Alūksnes novada pašvaldībai Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, LV-4301; elektroniski uz e-pasta adresi: dome@aluksne.lv vai jānogādā tie personīgi Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 11, Alūksnē.

Lai atvieglotu pretendentu pieteikšanu, pašvaldība izveidojusi arī elektroniski aizpildāmu veidlapu, kas atrodama saitē: http://ej.uz/Sudraba_zili .

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.