Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Epidemioloģiskās situācijas dēļ slēgtas atsevišķas grupas divos Alūksnes novada bērnudārzos

Alūksnes novada Izglītības pārvalde informē, ka šobrīd sakarā ar epidemioloģisko situāciju ir slēgtas atsevišķas grupas divās novada pirmsskolas izglītības iestādēs. “Alūksniešiem.lv” vēsta Alūksnes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Aploka norāda, tā kā saslimstība ar Covid-19 turpina izplatīties, pēc 1. februārī Izglītības pārvaldes rīcībā esošām ziņām, no 29. janvāra līdz 11. februārim ir slēgta viena grupa Jaunalūksnes pirmsskolas izglītības iestādē “Pūcīte”, savukārt no 1. līdz 14. februārim slēgtas divas grupas Malienas pirmsskolas izglītības iestādē “Mazputniņš”. Grupas slēgtas tādēļ, ka abās iestādēs ir konstatēts pa vienam saslimšanas gadījumam, kā arī noteiktas kontaktpersonas.

Izglītības iestāžu vadība saziņā ar Slimību profilakses un kontroles centru veic visas nepieciešamās darbības slimības izplatības ierobežošanai.

Šobrīd statistika liecina, ka Alūksnes novadā ir nedaudz samazinājies ar Covid-19 slimojošo personu skaits, tomēr joprojām ikvienam ir jābūt ļoti uzmanīgam, lai nesaslimtu, un jāizturas atbildīgi pret līdzcilvēku veselību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldība pateicas ikvienam novada iedzīvotājam par sapratni un valstī noteikto epidemioloģiskās drošības nosacījumu ievērošanu, tomēr pašvaldība aicina iedzīvotājus arvien saglabāt piesardzību – valkāt sejas aizsegus, kur tas nepieciešams, ievērot distancēšanos, nepulcēties un neciemoties, ar respiratoras saslimšanas pazīmēm nedoties uz darbu un nevest bērnus uz bērnudārzu

Attēlam ilustratīva nozīme/ pexel.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.