Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Dāvanas jaunajiem basketbolistiem

Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbola treneris Uldis Jauniņš saka lielu paldies Gorbānu ģimenei – Ieviņai un Gintam -, par to, ka puišiem ir sagādāti jauni formastērpi, jo viņi ir izauguši trīs gadu laikā.
Savukārt decembrī novadnieki Kristaps Mediss (BK “Ventspils”) un Kārlis Laduss Alūksnes U-15 basketbola komandas puišiem dāvanā sarūpējuši grāmatu “Pašizaugsmes basketbola dienasgrāmata”.

“Tā ir kā dienasgrāmata basketbolistiem, kur var atzīmēt gan padarīto treniņos, gan savas izjūtas. Tajā ir arī dažādu NBA spēlētāju un Eirolīgas puišu dzīvesstāsti – kā viņi nonākuši līdz tādam līmenim, kā trenējušies. Tā noteikti nav grāmata, ko izlasi un noliec malā. Grāmatas autors ir basketbola kluba “Ogre” treneris Nikolajs Mazurs. Viņam radās doma pandēmijas laikā saviem dēliem sagatavot uzskates materiālu, kā, mājās esot, strādāt ar sevi. Galu galā tapa grāmata. Tā ir vērtīga dāvana arī maniem audzēkņiem,” atklāj K. Laduss.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Personības izaugsmei

Bijušie Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi, novadnieki Kristaps un Kārlis, vēlas atbalstīt jauniešus, tādēļ lemts par iespējamo atbalstu Alūksnes jaunajiem basketbolistiem. “Runājot ar treneri Uldi Jauniņu, sapratām, ka varam palīdzēt tieši šai komandai U-15, kas Ulda skatījumā ir ļoti perspektīva,” stāsta K. Laduss.

Vaicāts, kāpēc izvēlēta tieši šāda grāmata, viņš saka: “Tā iemāca basketbolistiem pareizi trenēties, fiksēt un pēc tam analizēt treniņu rezultātus. Turklāt tajā ir stāstīts ne tikai par basketbolu, bet arī to, kas var noderēt personības izaugsmē.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociālā atbildība

Lai būtu krietni jaunie sportisti, ir jābūt esošajiem sportistiem, kuri var parādīt piemēru, dalīties padomos un pieredzē. Sportisti, no kuriem mācīties, un kuri spēj motivēt jaunos censoņus uz panākumiem, tāpēc arī abi novadnieki aizsākuši sadarbību ar Alūksnes jaunajiem basketbolistiem. “Uzskatām – ja varam palīdzēt, tad nedrīkstam stāvēt malā. Tā ir mūsu visu sociālā atbildība veidot pozitīvu vidi, kurā dzīvot,” uzsver K. Laduss

Foto: U. Jauniņa arhīvs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.