Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Darbu ceļa posmā Alūksne -Liepna plānots pabeigt septembrī

Foto: LVC/ posms Alūksne – Liepna

Reģionālā autoceļa Alūksne – Liepna (P41) posmā no Malienas (Brenciem) līdz Liepnai (10,34.-33,018. km) pašlaik veic seguma atjaunošanas darbus, kā arī plānota virsmas apstrāde grants seguma posmos. Darbi norit kā plānots, tie jāpabeidz septembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Būvdarbu objektā esošajos asfalta posmos Malienā (Brencos), Mālupē un Sofikalnā paredzēta asfalta profila labošana un vienkārtas virsmas apstrāde, kā arī tur sakārto ūdens atvades sistēmu – tīra grāvjus, sakopj meliorācijas akas un caurtekas. Šajos posmos līdz septembrim plānots pabeigt visus darbus, izņemot vienkārtas virsmas apstrādi un horizontālā marķējuma uzklāšanu, ko plānots veikt piemērotos laika apstākļos nākamās būvdarbu sezonas sākumā,” stāsta VSIA “Latvijas valsts ceļi” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Ieva Niedra.

Savukārt grants posmos paredzēta dubultā virsmas apstrāde ar bitumena emulsiju un šķembām, kuras gaitā veic iesēdumu labošanu, grants un šķembu maisījuma izbūvi 15 cm biezumā, kā arī meliorācijas sistēmas sakārtošanu. Šos darbus plānots pabeigt septembrī, taču nelabvēlīgi laika apstākļi var ieviest korekcijas laika grafikā, norāda I. Niedra.

Pēc būvdarbu pabeigšanas viss 23 kilometru garais posms būs ar melno segumu. Būvdarbu laikā satiksmes ātrums posmā ir ierobežots līdz 50 un 70 km/h, kā arī pašaik vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbus veic SIA “Limbažu ceļi” par līgumcenu 2,77 miljoni eiro (ar PVN), kas finansēti no budžetā papildu piešķirtajiem 55 miljoniem eiro saistībā ar Administratīvi teritoriālo reformu.

Jūlija sākumā laikrakstā vēstījām, ka ir uzsākti gadiem gaidītie remontdarbi šī reģionālā autoceļa posmam. Tie sākās ar ceļmalas koku izciršanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.