Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Biļešu loterijai reģistrētas 9544 autobusu un vilcienu biļetes

Līdz trešdienas, 2020. gada 23. septembra, rītam pasažieri Biļešu loterijai piereģistrējuši 9544 reģionālo maršrutu autobusu un vilciena biļetes. Biļetes, kas derīgas braucienam septembrī, interneta vietnē www.panembileti.lv varēs piereģistrēt vēl līdz 4. oktobrim, savukārt 5. oktobrī tiks paziņoti trīs laimētāji, kuri iegūs naudas balvu 300 eiro vērtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai uzsvērtu biļešu ņemšanas nozīmīgumu, Autotransporta direkcija kampaņas “Biļete JĀ-ŅEM” ietvaros organizēja video eksperimentu, konkrētā reģionālā autobusa maršrutā izveidojot akciju ar improvizācija teātra “Spiediens” aktieriem. Aktieri iejutās biļešu kontrolieru lomā, lūdzot visiem pasažieriem uzrādīt iegādātās biļetes, kā arī atraktīvā veidā informēja, kādēļ būtiski biļeti vienmēr paņemt un saglabāt visu brauciena laiku.

Lai piedalītos loterijā un pretendētu uz laimestu, pasažierim jāreģistrē brauciena biļete interneta vietnē www.panembileti.lv, norādot biļetes numuru, maršruta/reisa (vilciena līnijas) numuru, brauciena datumu, biļetes summu un savu tālruņa numuru. Reģistrēt var gan drukātās, gan elektroniskās biļetes, kas derīgas braucienam septembrī. Biļeti, kas reģistrēta dalībai loterijā, pasažierim jāsaglabā līdz loterijas beigām.

Biļešu loterijā nepiedalīsies biļetes, kas derīgas braucienam deviņu republikas nozīmes pilsētu sabiedriskajā transportā; biļetes, kas derīgas braucienam reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos citā mēnesī (ne septembrī); nulles vērtības biļetes; abonementa biļetes; bagāžas/mājdzīvnieku biļetes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.