Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Baumas par maksātnespēju ir maldīgas

Foto: apf.lv

Redakcijā vērsās lasītājs (savu vārdu lūdz neizpaust), kurš aicināja ar laikraksta starpniecību noskaidrot informācijas, kas nonākusi viņa rīcībā, patiesumu. Informācija skar uzņēmuma “Alūksnes putnu ferma darbību.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēstule skan šādi: “Temats: par Alūksnes putnu fermas slēgšanu. Ir informācija, ka Alūksnes putnu fermai tūlīt būs maksātnespēja. Jau 29. martā ir tiesa. Un cilvēki paliks bez darba. Vadība klusē, viss būšot labi. Vai varat noskaidrot?”

“Alūksnes putnu fermas” (APF) valdes priekšsēdētājs Hermanis Dovgijs apliecina – “ šī informācija ir maldīga un nepatiesa”. “Mums ir sadarbība ar vairākiem uzņēmumiem, kam piegādājam savu produkciju. Nevēlamies publiski atklāt darījuma partneri, bet stāsts ir par uzņēmumu, kas nav veicis norēķinus ar APF, nevis otrādi. Mēs esam piegādājuši preci, bet neesam saņēmuši apmaksu un vērsāmies tiesā, lai atgūtu savus finanšu līdzekļus. Tiesas sēde paredzēta 29. martā, bet līdz tam vēl norit sarunas gan ar parādā esošā uzņēmuma vadību, gan akcionāriem un iespējama vēl savstarpēja vienošanās līdz tiesas sēdes datumam,” skaidro H. Dovgijs, paužot neizpratni par vēstules rakstītāja motīviem.

H. Dovgijs stāsta, ka pašlaik uzņēmumā strādā vairāk nekā 50 darbinieki. “Tieši otrādi, šobrīd plānojam uzņēmuma paplašināšanos, un līdz ar to, iespējams, būs nepieciešamas arī papildu darba rokas. Esam iesnieguši Lauku Atbalsta dienestam trīs attīstības projektus, ko vēlamies realizēt: vistu kūts būvniecība un iekārtu iegāde, uzstādīšana, noliktavas ēkas paplašināšana un ražošanas ēkas izbūve, kas papildināta ar ražošanas iekārtām. Nākamais solis būs olu produktu ražošana pēc īpašas receptūras,” atklāj H. Dovgijs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.