Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ātruma ierobežojums paliks

Autovadītāji, kuri regulāri pārvietojas autoceļa Lucka – Alūksne posmā Jaunlaicene – Alūksne, vaicā kādēļ joprojām nav noņemtas ātrumu ierobežojošas zīmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekš jau rakstījām, ka zīmi plānoja noņemt novembra vidū pēc ceļa horizontālo apzīmējumu uzklāšanas darbiem. Tomēr tā joprojām nav noņemta.

Kādēļ tā, vaicājām VAS “Latvijas Valsts ceļi”. “Rudenī uz autoceļa Lucka–Alūksne (V383) divos posmos (0,0.-3,4. km un 8,0.-17,0. km) tika veikti seguma atjaunošanas darbi – atsevišķās vietās iesēdumu remonts un profila labošana un pāri visam virsmas apstrāde. Virsmas apstrāde uz šī ceļa tika veikta kvalitatīvi, taču tas notika neatbilstošos laika apstākļos un tāpēc šķembas vietām nav salipušas ar ceļa virsmu. Saskaņā ar Ceļu specifikācijām virsmas apstrāde ir veicama vien līdz 15. augustam.

Taču neraksturīgi siltais rudens ļāva turpināt virsmas apstrādes darbus uz valsts autoceļiem arī septembrī. Būvnieks pieņēma lēmumu, ka virsma ir klājama, taču drīz pēc ieklāšanas uznākušās lietavas vietām neļāva šķembām salipt ar bitumena emulsiju. Ņemot vērā autobraucēju sūdzības par sīko šķembu izraisītiem iespējamiem transportlīdzekļu bojājumiem, ceļā ir noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h. Tas būs spēkā līdz virsmas apstrādes labojumiem, kas tiks veikti atbilstošos laika apstākļos nākamajā būvdarbu sezonā,” skaidro “Latvijas Valsts ceļi” komunikācijas daļa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.