Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atkārtoti pagarināta pietiekšanās konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu ar autobusiem reģionos

Foto:pixabay.com

Autotransporta direkcija līdz 30.augustam pagarinājusi pieteikšanos konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu ar autobusiem reģionālās nozīmes maršrutu tīklā līdz 2032.gadam septiņās maršrutu tīkla daļās jeb lotēs, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sākotnēji konkursā pieteikšanās termiņš bija noteikts līdz 30.jūnijam, pēcāk tas pagarināts līdz 30.jūlijam.

Kā norādīts Autotransporta direkcijas paziņojumā konkursā ieinteresētajiem piegādātājiem, pieteikšanās termiņš pagarināts saistībā ar jūnijā iesniegtajām sūdzībām par iepirkuma procedūru.

Informācija IUB liecina, ka sūdzības jūnijā iesniegušas AS “Cata” un AS “Liepājas autobusu parks”, tāpat “Cata” vēl vienu sūdzību iesniegusi arī jūlijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu līdz 2032.gadam septiņās maršrutu tīkla daļās – “Talsi, Tukums”, “Jelgava, Dobele”, “Valmiera, Valka, Smiltene”, “Gulbene, Alūksne, Balvi”, “Madona”, “Rēzekne, Ludza” un “Ventspils” – tika izsludināts 18.maijā. Konkursā prognozētā kopējā līgumcena ir 155,83 miljoni eiro.

Konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu reģionālajā autobusu maršrutu tīklā tiks vērtēts saimnieciski izdevīgākais piedāvājums, kur cena veido 40%, bet tehniskais piedāvājums – 60%. Tehniskajā piedāvājumā tiks vērtēts autobusu vecums, pieejamības nodrošināšana personām ar funkcionāliem traucējumiem, autobusa tehniskais aprīkojums, pakalpojumu sniegšanas kvalitāte un drošība, piemēram, videonovērošana, kas fiksē autovadītāja veiktās darbības, un GPS, papildu bonusi, piemēram, bezskaidras naudas norēķini.

Iepriekš konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu maršrutu tīkla daļā “Talsi, Tukums”, “Jelgava, Dobele”, “Valmiera, Valka, Smiltene”, “Gulbene, Alūksne, Balvi”, “Madona”, “Rēzekne, Ludza” un “Ventspils” tika izsludināts šogad 3.februārī, tomēr, ņemot vērā IUB norādi veikt korekcijas nolikumā, kas saistītas ar autobusa izlaides plānošanu, konkurss tika izsludināts atkārtoti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu desmit gadiem no 16 lotēm līgums pašlaik noslēgts deviņās daļās.

Lotēs “Liepāja”, “Kuldīga, Saldus”, “Pierīga”, “Bauska” un “Daugavpils, Krāslava” līgums stājās spēkā 2021.gada 1.augustā, savukārt lotēs “Cēsis”, “Ogre, Aizkraukle” un “Jēkabpils, Preiļi, Līvāni”, “Limbaži, Sigulda” stāsies spēkā 2022.gada 1.jūlijā.

Autotransporta direkcija 2019.gada jūlijā izsludināja konkursu par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu līdz 2030.gadam 16 dažādās tīkla daļās jeb lotēs. Sākotnējā prognozētā cena desmit gadiem bija 447 miljoni eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.