Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atgādinājums Latvijā dzīvojošajiem Lielbritānijas pilsoņiem

Foto: Publicitātes

Lai turpinātu uzturēties Latvijā arī pēc Brexit, Apvienotās Karalistes pilsoņiem un viņu ģimenes locekļiem, kuri pārcēlās uz Latviju līdz 2020. gada 31. decembrim, jāpiesakās jauna uzturēšanās dokumenta saņemšanai, informē Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP).
Apvienotās Karalistes pilsoņiem un viņu ģimenes locekļiem līdz 2020. gada 30. decembrim Latvijā izsniegtās Eiropas Savienības (ES) pilsoņa reģistrācijas vai pastāvīgās uzturēšanās apliecības, kā arī ES pilsoņa ģimenes locekļa uzturēšanās atļaujas būs derīgas līdz tajās norādītā derīguma termiņa beigām, bet ne ilgāk kā līdz šī gada 30. jūnijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāņem vērā, ka pieteikšanās termiņš jaunajai uzturēšanās kartei ir 2021. gada 30.jūnijs.

Uz tiem Apvienotās Karalistes pilsoņiem un viņu ģimenes locekļiem, kas pieteikumu jaunā parauga uzturēšanās kartei nebūs iesnieguši līdz 2021. gada 30. jūnijam, turpmāk tiks attiecināti Imigrācijas likuma nosacījumi, un viņi nevarēs izmantot uz Savienības pilsoņiem un viņu ģimenes locekļiem attiecinātās tiesības.

Kur Lielbritānijas pilsonis var iesniegt dokumentus uzturēšanās atļaujas noformēšanai?

Dokumentus var iesniegt jebkurai PMLP teritoriālajai nodaļai:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • elektroniski, apstiprinot katru dokumentu ar drošu elektronisko parakstu vai
  • atsūtot pa pastu parastā, neierakstītā sūtījumā, pieteikuma dokumentos norādot savu elektroniskā pasta adresi un tālruņa numuru saziņai.

Neskaidru jautājumu gadījumā saistībā ar turpmāko uzturēšanos Latvijas Republikā, PMLP aicina sazināties, rakstot uz e-pastu mn@pmlp.gov.lv vai zvanot +371 67209400.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.