Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atgādina par “Covidpass”

No 12. oktobra visiem, kuri ieceļo Latvijā vai dodas caur to tranzītā, jāaizpilda elektroniskās anketas vietnē “Covidpass.lv”. Pagājušas divas nedēļas kopš šīs prasības ieviešanas, tādēļ skaidrojām, kā tās ievērošanu kontrolē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne informē, ka Valsts policijas rīcībā ir informācija par visu valsti kopumā, atsevišķi pa reģioniem tā pagaidām nav apkopota.

“Pārbaudot personas, kuras pēdējo 10 dienu laikā ir ieceļojušas no ārzemēm un ievēro pašiziolāciju, Valsts policija ir veikusi 11 355 telefona zvanus, 1470 izbraukumus un reaģējusi uz 10 izsaukumiem. Līdz 18. oktobrim aktīvā policijas kontrolē bija arī aptuveni 8000 personas, kurām, atgriežoties no valstīm ar augstu “Covid-19” saslimstību, ir obligāti jāievēro pašizolācijas prasības. Tomēr jānorāda, ka šis skaitlis katru dienu mainās,” stāsta Z. Vaskāne.

Valsts policija atgādina, ka, ievērojot noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus, katrs var pasargāt ne tikai sevi, bet arī tuviniekus un apkārtējos cilvēkus. “Šobrīd Latvijā saslimstība ar “Covid-19” strauji pieaug, tāpēc ir īpaši būtiski ievērot noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus, lai slimības izplatību mazinātu,” viņa uzsver.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atgādinājums

No 12. oktobra visiem, kuri ieceļo Latvijā gan ar privāto transportlīdzekli, gan, izmantojot pasažieru pārvadātāju pakalpojumus, obligāti jāaizpilda elektroniskā anketa vietnē “Covidpass.lv”.

Anketas var aizpildīt no jebkuras viedīrieces un to aizpildīšana ieceļotājiem ir jāveic ne agrāk kā 48 stundas pirms Latvijas robežas šķērsošanas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.