Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atbalsts starpkultūru dialoga idejām – līdz pat 1000 eiro!

Foto: pexel

Lai veicinātu krievu, ukraiņu, lietuviešu, igauņu, romu un citu mazākumtautību iekļaušanos latviešu sabiedrībā, mazākumtautību (MT) nevalstiskās organizācijas (NVO) un NVO, kas strādā ar MT jautājumiem, tiek aicinātas piedalīties Starpkultūru dialoga ideju mācībās š.g. 17. septembrī Valmierā. Un – pats lieliskākais – apmācību beigās gūt reālu finansējumu līdz pat 1000 eiro savas idejas īstenošanai!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kas ir ideja? Iecere, ko gribas īstenot! Kas ir starpkultūru dialoga ideja? Latviešu un cittautiešu ideja par kopābūšanu, kas vairo mazākumtautību piederības sajūtu Latvijai un ļauj plašākai latviešu sabiedrībai iepazīt dažādu tautību kultūru un tradīcijas. Lai atbalstītu MT izglītošanos, un kultūras vērtību saglabāšanu un attīstīšanu, Valmieras novada fonds rīko Starpkultūru dialoga ideju mācības, kuru noslēgumā iespējams gūt finansējumu līdz pat 1000 eiro savas idejas īstenošanai!

Lai atbalsts tiktu izlietots starpkultūra dialoga veicināšanai un sasniegtu tā mērķi – latviešu un mazākumtautību integrāciju jeb “draudzēšanos”, NVO pārstāvji un brīvprātīgie tiek aicināti piedalīties mācībās š.g. 17. septembrī no plkst.10.00 līdz 17.00 Garā ielā 10, Valmierā. Dalībnieki aicināti iepriekš pieteikties līdz 15. septembrim vienā no šiem veidiem:

  1. Aizpildot elektronisko Google anketu ŠEIT https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6C-t1RrTon5LlSFgWmGDiGQ-5kPfr0ji1oC3NlSHie2WzDw/viewform;
  2. Rakstot e-pastu uz gundega.silina@vnf.lv;
  3. Zvanot pa tālruni: 20 258 200.

Lai gan Vidzemē cittautiešu ir tikai nedaudz vairāk par desmito daļu, tā tomēr ir būtiska daļa no visiem Vidzemes un arī Latvijas iedzīvotājiem. Pateicoties Kultūras ministrijas atbalstam, iespējams gūt atbalstu MT ideju un iniciatīvu īstenošanai Vidzemē jau šajā gadā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.