Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Apmeklējumam klātienē jāpiesakās

Foto: pixabay.com

Kāda mūsu laikraksta lasītāja jautā: kādēļ Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Alūksnes filiāles darbinieki vēl joprojām strādā attālināti, ja “Covid – 19” ierobežojumi vairs to nenosaka? “Iedzīvotājiem ir svarīgi, ka apmeklētājus tomēr pieņem klātienē,” saka sieviete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai noskaidrotu, vai patiesi VSAA Alūksnes filiāle vēl joprojām strādā attālināti, vērsos aģentūrā. “Klientu apkalpošana klātienē Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Klientu apkalpošanas centros (KAC) notiek pēc iepriekšēja pieraksta, tai skaitā arī Alūksnē, skaidro Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras preses sekretāre Iveta Daine. “Pieteikties klātienes apmeklējumam var, zvanot uz to VSAA klientu apkalpošanas centru, uz kuru vēlaties doties. Sazinoties ar Alūksnes KAC pa kontakttālruņiem 64307087, 20398187 vai e – pastā: aluksne@vsaa.gov.lv, iespējams vienoties par konkrētu laiku klātienes apmeklējumam,” norāda I. Daine.

Viņa tomēr aicina klientus rūpīgi izvērtēt klātienes apmeklējuma nepieciešamību un pakalpojumus pieprasīt elektroniski. Iesniegumus VSAA var nosūtīt arī pa pastu. Konsultācijas iespējams saņemt, rakstot konsultacijas@vsaa.gov.lv vai zvanot pa tālruni 64507020, kā arī, sazinoties ar jebkuru VSAA klientu apkalpošanas centru.

“Sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, klientu ērtībai Alūksnes novada vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC) Alūksnē un Pededzē klātienē ir iespējams saņemt pakalpojumu “Attālinātais ierēdnis”, ar kura palīdzību tiek nodrošināta attālināta saziņa ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) speciālistu padziļinātai konsultācijai par četriem pakalpojumiem: vecuma pensiju, slimības pabalstu, invaliditātes pensiju un vecāku pabalstu. Cilvēks var atnest līdzi dokumentus vai kopā ar ekspertu pārskatīt attiecīgu noteikumu prasības, jo ir nodrošināta visam šim procesam nepieciešamā tehnika,” saka I. Daine.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VSAA aicina pakalpojumus pieprasīt elektroniski:

● portālā Latvija.lv, izmantojot “E – iesniegums VSAA pakalpojumiem”;

● nosūtot e – pastā pasts@vsaa.gov.lv iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu;

● oficiālajā e – adresē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

AVOTS: VSAA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.