Reklāma

Annas kultūras nama ēkā mainīs apkures veidu

Annas pagasta pārvalde realizēs projektu “Apkures uzlabošana Annas kultūras namā”. Ēkā atrodas pašvaldības iestādes – kultūras nams un bibliotēka.

“Līdz šim kultūras namā bija malkas apkure, taču ar šo apkures veidu bibliotēkas telpās īsti nevarēja nodrošināt komfortablu temperatūru, kā arī apkure prasīja samērā lielus budžeta līdzekļus,” stāsta Annas pagasta pārvaldes vadītāja Vija Zaķe. Lai situāciju uzlabotu, Annas pagasta pārvalde, konsultējoties ar speciālistu, nolēma mainīt apkures veidu no malkas uz granulu apkuri. Izstrādāta tehniskā shēma, veikta tirgus izpēte un Alūksnes novada pašvaldības maija Finanšu komitejas sēdē apstiprināts līdzekļu izlietojums šī projekta realizācijai.

Projekta kopējās izmaksas ir 11 625,45 eiro, no kuriem 6000 eiro ir no Alūksnes novada pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammas 2021. gadam Annas pagastam paredzētajiem budžeta līdzekļiem, bet 5625,45 eiro – no Annas pagasta pārvaldes budžeta.

“Annas kultūras nama ēkā uzstādīs granulu degli ar autonomu vadību un apkurei nepieciešamo aprīkojumu, līdz ar to būs optimizētas apkures izmaksas un apkures sezonā nodrošināta vienmērīga temperatūra Annas kultūras nama ēkā,” saka V. Zaķe.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.