Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnes novada pašvaldības SIA “Rūpe” paveiktais un iecerētais


Attēlam ilustratīva nozīme, www.pixabay.com

Alūksnes novada pašvaldība lēmusi saglabāt tiešo līdzdalību SIA “Rūpe”, kuras kapitāldaļas tai pieder 100 procentu apmērā. SIA “Rūpe” valdes loceklis Artis Sviklis uzsver – lai nodrošinātu kvalitatīvus ūdenssaimniecības pakalpojumus, kas ir kapitālsabiedrības pamatdarbības veids, SIA “Rūpe” regulāri veic ieguldījumus un apkopes darbus infrastruktūrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novadā ir 48 sūkņu stacijas, 22 atdzelžošanas stacijas un 15 attīrīšanas iekārtas. Alūksnes novada pašvaldības SIA “Rūpe” pamatkapitāls ir nepilni 4 miljoni eiro. SIA “Rūpe” pašlaik sniedz ūdenssaimniecības pakalpojumus Alūksnē un 15 Alūksnes novada pagastos, izņemot Sofikalna ciemu Mālupes pagastā.

Deputātu diskusijā tautsaimniecības komitejā izskanēja vairākas tēmas, kas aktuālas iedzīvotājiem – pakalpojuma tarifa apmērs, kāpēc nelabprāt veido jaunus pieslēgumus centrālajiem tīkliem tie, kuri to var izdarīt, un kā palīdzēt tiem, kuri to grib, bet dažādu iemeslu dēļ tas viņiem ir problemātiski.

Par iecerētajiem remontdarbiem, papildus pakalpojumiem, un citu – plašāk lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņu” 30. decembra numurā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.