Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē masveida vakcinācijai gatavi

Foto: no www.aluksniesiem.lv arhīva

No Alūksnes novada pašvaldības puses gatavība uzsākt iedzīvotāju masveida vakcināciju pret “Covid-19”, ierīkojot vakcinācijas centru Alūksnes Kultūras centra ēkā, ir, bet no valsts puses joprojām ir daudz neskaidrību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veselības ministrija (VM) šonedēļ izplatīja paziņojumu presei, uzsverot, ka “pēc trīs nedēļu intensīva darba kopā ar pašvaldībām, VM un Nacionālais veselības dienests (NVD) ir līgumu slēgšanas procesā ar visām iesaistītajām pašvaldībām, kā arī vakcinācijas veicējiem, lai liela mēroga vakcinācijas centri varētu veiksmīgi nodrošināt savu darbu”. Alūksnes novada pašvaldībā gan laikrakstam atzīst – neskaidrību vēl ir ļoti daudz, bet birokrātiskās prasības palielinās ar katru dienu.

Latvijā vakcinācijas nodrošināšanai būs pieejami trīs līmeņu centri. Alūksnē – viens no mazajiem, C līmeņa centrs.

Paredzēts, ka vakcinācijas personālu nodrošina vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji. To paredz apstiprinātais vakcinācijas process Latvijā un NVD izsludinātā vakcinācijas pakalpojumu sniedzēju atlase. Tās rezultāti paredz, ka izbraukuma vakcināciju Alūksnes novadā nodrošinās Alūksnes veselības aprūpes pakalpojumu plānošanas vienība – akciju sabiedrība “Veselības centru apvienība” ar vienu brigādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novadu šonedēļ apmeklēja Vakcinācijas biroja pārstāvji, lai tiktos ar pašvaldības darbiniekiem un klātienē apskatītu Alūksnes Kultūras centra telpas.

Plašāk lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņas” 1. aprīļa numurā vai e-avīzē šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.