Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties fotokonkursā “Ar velo pa draugam”

Europe Direct Gulbenē un Alūksnē sadarbībā ar Gulbenes novada bibliotēku un Alūksnes pilsētas bibliotēku Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros aicina piedalīties fotokonkursā “Ar velo pa draugam. ”Kā informē Alūksnes pilsētas bibliotēkas direktore Iveta Ozoliņa fotokonkursa “Ar velo pa draugam!” mērķis ir popularizēt labās prakses piemērus un veicināt kvalitatīvu velonovietņu izvietošanu publiskās vietās un velokultūras attīstību Gulbenes un Alūksnes novados.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fotogrāfiju iesūtīšanas noteikumi:

Uz norādītajiem e-pastiem vai WhatApp nosūti divus foto, kuri, tavuprāt, vislabāk kalpo kā labs piemērs velosipēdistiem draudzīgam risinājumam: velonovietne, veloceliņš vai veloapkopes iespēja tavā pilsētā vai pagastā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sūtot fotogrāfijas, jānorāda sekojoša informācija:

  • Iesūtītāja vārds, uzvārds; kontakttālrunis;
  • Vieta, kur atrodas foto objekts;
  • Lūdzu, arī īsi atbildi uz jautājumu: ko tavā pilsētā/pagastā vajadzētu uzlabot, lai tie kļūtu velobraucējiem, skrejriteņu braucējiem draudzīgāki?

Konkursam foto jāiesniedz no 9. līdz 22. septembrim (ieskaitot), sūtot :

  • uz vienu no e-pastiem: indra@gulbenesbiblioteka.lv (objektiem Gulbenes novadā); biblioteka@aluksne.lv (objektiem Alūksnes novadā) VAI
  • uz WhatsApp : 29279773 (Gulbene); 25664421 (Alūksne)

Konkursa uzvarētāji tiks noteikti izlozes kārtībā. Balvas būs arī iestādei/uzņēmumam/organizācijai/ daudzdzīvokļu mājai, kura visvairāk būs piefiksēta fotoattēlos Gulbenes un Alūksnes novados!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursu organizē Europe Direct Gulbenē un Alūksnē sadarbībā ar Gulbenes novada bibliotēku un Alūksnes pilsētas bibliotēku.

Sīkāka informācija : t.64471335 vai pa e-pastu: indra@gulbenesbiblioteka.lv (Gulbene); t.25664421 vai e-pastu: biblioteka@aluksne.lv (Alūksne)

Nolikums : www.gulbenesbiblioteka.lv; www.albibl.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.