Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina apmeklēt valsts svētku un apbalvojumu pasniegšanas pasākumu 18. novembrī Alūksnē

Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus 18. novembrī apmeklēt pašvaldības apbalvojumu “Sudraba zīle” pasniegšanas svinīgo ceremoniju, kas notiks Latvijas Republikas Proklamēšanas 103. gadadienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tā kā no 15. novembra valstī atkal var notikt kultūras pasākumi “zaļajā” jeb epidemioloģiski drošajā režīmā, pašvaldība Latvijas svētku dienā organizēs publisku svinīgo pasākumu, kurā pasniegs augstāko Alūksnes novada pašvaldības apbalvojumu “Sudraba zīle”,” informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Pasākums sāksies pulksten 14.00 Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē un tajā apbalvojumu “Sudraba zīle” nominācijā “Sabiedrība” pasniegs Initas un Leona Ķeseļu audžuģimenei no Liepnas pagasta, nominācijā “Izglītība” – Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības skolotājai Velgai Vimbai. Apbalvojumu nominācijā “Tautsaimniecība” sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Jaungrēveles” pašvaldība pasniegs citā individuāli piemērotā laikā.

Par muzikālo noskaņu svētku pasākumā rūpēsies māsas Dana un Linda Berkules. Pasākums ir bez maksas un to var apmeklēt ar personalizētiem ielūgumiem, kurus aicinām saņemt Alūksnes Kultūras centra kasē tās darba laikā. Kases tālruņi informācijai 64322833, 27334489. Ielūgumus varēs saņemt arī svētku dienā pirms pasākuma, kase būs atvērta no pulksten 13.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vietu skaits pasākumā būs ierobežots un jāņem vērā, ka apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), tādēļ aicinām uz pasākumu ierasties savlaicīgi. Pasākuma laikā jālieto mutes un deguna aizsegs. Aicina uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.