Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

6. jūnijā Alūksnes vakcinācijas centrā plānots vakcinēt ar JANSSEN vakcīnu

Tuvākais vakcinācijas datums Alūksnes vakcinācijas centrā, kas atrodas Brūža ielā 7, Alūksnes Kultūras centrā, būs 6. jūnijs. Vakcinācija notiks pēc iepriekšēja pieraksta (izņemot senioru stundu senioriem) un vakcinēt paredzēts ar JANSSEN vakcīnu, kurai ir vajadzīga tikai viena vakcīnas deva, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No pulksten 9.00 līdz 10.00 būs SENIORU STUNDA, kad seniori var doties vakcinēties bez iepriekšēja pieraksta.

Tā kā 6. jūnijā plānots vakcinēt ar JANSSEN vakcīnu, jauniešu no 16 gadu vecuma vakcinācija šajā datumā nenotiks, jo šo grupu vakcinē tikai ar Pfizer/BioNTech vakcīnu.

Iepriekš pierakstīties vakcinācijai Alūksnes vakcinācijas centrā var:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1) vietnē www.manavakcina.lv, autorizējoties ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem vai e-parakstu;

2) zvanot pa tālruni 8989.

Atgādinām, ka Alūksnes vakcinācijas centrā vakcinēties pret COVID-19 ir iespējams ikvienam Alūksnes un apkārtējo novadu iedzīvotājam. Aicinām par iespēju vakcinēties informēt arī savus ģimenes locekļus, tuviniekus un kaimiņus!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

To, kad jūnijā Alūksnes vakcinācijas centrā varētu tikt organizēta nākamā pirmreizējās vakcinācijas diena, vakcinācijas organizētāja AS “Veselības centru apvienība” pārstāvis Imants Grebņickis pašlaik vēl nevarēja prognozēt, jo tas tiek plānots nedēļas intervālā. Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai par Alūksnes vakcinācijas centra darbu pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv vai Alūksnes novada sociālo tīklu kontos Facebook, Twitter, Draugiem, kā arī vietējos plašsaziņas līdzekļos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.