Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Zobārstniecība ar daudzu gadu pieredzi

Ikviens dzīves laikā saskaras ar zobu sāpēm vai citām stomatoloģiskām problēmām, kad nepieciešams meklēt speciālista palīdzību. Viena no labākajām diennakts zobārstniecībām Rīgā, Pārdaugavā ir Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecība.

Jau kopš klīnikas dibināšanas 2013. gadā, laikam ejot, zobārstniecība ir saglabājusi savas prioritātes – neatkarīgi no diennakts stundas, palīdzēt visiem, kam tas nepieciešams. Gan atbrīvoties no akūtām sāpēm un diskomforta, gan iegūt skaistu un veselīgu smaidu. Arī pacienti ārpus Pārdaugavas izvēlas šo klīniku, jo speciālisti ir pieredzējuši un zinoši katrs savā jomā. Tas pacientos vieš uzticību un pārliecību par personāla spējām dažādu zobārstniecības pakalpojumu sniegšanā.

Klīnika ikvienam

Neatkarīgi no diennakts stundas un jūsu vecuma, Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecība sniegs palīdzību jebkurā laikā, jebkāda vecuma pacientiem. Klīnikā strādājošie ārsti jums palīdzēs ar dažādām zobu problēmām kā, piemēram,

zobu infekcijas, sāpes, aplikums, zobu estētika, mutes higiēna u. c.

Zobārstniecībā pieejamo pakalpojumu klāsts

Katrs no klīnikas speciālistiem ir profesionālis savā jomā, lai klientiem spētu sniegt pakalpojumu dažādu pakāpju zobu procedūru veikšanā. Sākot ar akūtu zobu sāpju ārstēšanu, protezēšanu un beidzot ar zobu implantu ievietošanu, mūsu zobārstniecības pakalpojumu klāsts ir pilnīgs.

Bērnu zobārstniecība

Mūsdienās daudzas zobārstniecības atsakās darboties ar bērniem, speciālista apmeklējums var būt liels pārdzīvojums, kas rada traumu visai dzīvei. Diennakts zobārstniecībā strādā speciālisti ar daudzu gadu pieredzi tieši bērnu stomatoloģijā, izmantojot modernas iekārtas un mūsdienīgu pieeju, kas ļauj procedūras veikt nesāpīgi un ātri.

Kāpēc izvēlēties šo klīniku?

Klīnikas profesionālais un pieredzējušais personāls, moderna pieeja un savstarpējā cieņa ir faktori, kas palīdzējuši Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecībai iegūt un saglabāt klientu uzticību vairāku gadu garumā. Kā arī, klientiem ir pieejama ērta autostāvvieta, kur novietot automašīnu zobārsta apmeklējuma laikā. Zobārstniecība atrodas blakus 5. tramvaja pieturai “Eiženijas iela”.

Individuāla pieeja

Mēs zinām, ka pacienti un to vēlmes atšķiras, tāpēc darām visu, lai rastu katram piemērotu, individuālu pieeju. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecība strādā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Kolektīvu veido profesionāli un atbildīgi cilvēki. Jūlijas Katkevičas zobārstniecība strādā visu diennakti, vērsieties pie mums jebkurā laikā, lai dzīvotu atbrīvotos no sāpēm un iegūtu skaistu smaidu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.