Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“XS Rotaļlietas” – vieta, kur mājo bērnu prieks

Visi vecāki pazīst to prieku savu bērnu acīs, kad viņi stāv veikalā pie rotaļlietu plaukta un sajūsminās par lellēm, spēlēm, konstruktoriem, mīkstajām mantiņām un visām citām lieliskajām lietām, ko bērnu preču ražotāji mūsdienās piedāvā. Vecāki arī zina, ka tieši šajos plauktos viņiem jāmeklē dāvanas bērnu dzimšanas dienām, bērnudārza izlaidumiem un Ziemassvētkiem. 

Kāpēc gan aprobežoties ar dažiem plauktiem lielveikalā, ja var doties uz vietu, kur ir neiedomājami plaša rotaļlietu un bērnu preču izvēle? Interneta veikals “XS Rotaļlietas” piedāvā visu jūsu bērna attīstībai, priekam un izklaidei.

  • Populārākās rotaļlietas meitenēm

Interneta veikalā “XS Rotaļlietas” iespējams iegādāties visas populārākās un meitenēm aktuālās rotaļlietas un spēles. 

Protams, veikalā ir plašs dažāda veida leļļu klāsts – Bārbijas, dažādas pasaku un multfilmu varones, lelles-zīdaiņi, kolekcionējamās L.O.L., Poopsie un citas lellītes. Skaidrs, ka lelles nevar būt bez aksesuāriem, tērpiem, mēbelēm, ratiņiem un citām aprūpes lietām, arī tās var iegādāties šajā e-veikalā. Tāpat plašs klāts ir arī ar kolekcionējamām figūriņām – dzīvnieki, multfilmu varoņi, poniji un citi meiteņu iemīļoti tēli. 

Mazās meitenes iecienījušas arī interaktīvās rotaļlietas, kuras rada skaņas, kustas, dzied vai dara ko citu. Pieejami gan interaktīvi dzīvnieciņi, gan lelles, gan maģiskie vienradži. Nebūs grūtību atrast interaktīvu draugu katrai gaumei.

  • Populārākās rotaļlietas puišiem

Lai gan nav īsti pareizi dalīt rotaļlietas puišu un meiteņu rotaļlietās, jo katrs bērns drīkst spēlēties ar to, kas patīk, nedomājot par dzimumu stereotipiem, tomēr vairāk vai mazāk bērni intuitīvi izvēlas tipiskās puišu un meiteņu rotaļlietas.

Arī puišu rotaļlietu klāsts e-veikalā www.xsrotallietas.lv ir ļoti plašs. Katrs bērnudārza, sākumskolas un arī lielāks zēns varēs tikt pie savam vecumam un interesēm atbilstošas rotaļlietas – Beyblade, Fidget Spinner, rotaļu ieročiem, spiegu un aģentu atribūtiem, interaktīviem robotiem un dzīvniekiem. Protams, e-veikalā ir plašs rotaļu automašīnu klāsts – gan parastās, gan ar pulti vadāmās. Kā arī visu veidu konstruktori, no kuriem populārākie ir LEGO un Playmobil. 

  • Attīstošās rotaļlietas un galda spēles

E-veikalā xsrotallietas.lv atradīsiet arī plašu klāstu ar attīstošajām rotaļlietām un dažādām galda spēlēm, kas vecākiem jau šķitīs daudz piemērotāka izvēle, jo viņi taču vēlas, lai rotaļāšanās palīdzētu bērnam arī attīstīt dažādas prasmes. Varat savām atvasēm iegādāties mazo zinātnieku vai radošos komplektus, puzles, spēles, 3D konstruktorus un citas rotaļlietas, kas atbilstošajā vecumā palīdzēs sekmēt gan intelektuālās prasmes, gan sīko motoriku.

  • Preces jaundzimušajiem

Veikalā atradīsiet arī preces jaundzimušajiem. Pieejami gan dažādi aprūpes piederumi (termometri, barošanas un šūpuļkrēsli, pastaigu rati, māneklīši), gan pirmās rotaļlietas grabulīšu un zobu riņķu veidā, gan mīkstās rotaļlietas, kas ir jauks papildinājums dāvanai, dodoties raudzībās.

Īpašas priekšrocības reģistrētajiem klientiem

Kļūstot par e-veikala xsrotallietas.lv reģistrēto klientu, iespējams iegūt lieliskas atlaides visām precēm – 10% no regulārās cenas (neattiecas uz precēm ar akcijas cenām). Īpašajās klientu dienās reģistrētie klienti var saņemt pat 20% atlaidi pilnas cenas precēm. Reģistrēšanās un kļūšana par pastāvīgo klientu, kurš saņem īpaši izdevīgas cenas, aizņems vien pāris minūtes tepat e-veikalā lapā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.