Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Viesnīca pašā Liepājas centrā

Atbrauciet šogad ciemos uz trešo lielāko Latvijas pilsētu Liepāju! To par savām mājām ir izvēlējušies ap 70 tūkstošiem cilvēku, un arī ikviens ceļotājs te tiek laipni gaidīts.

Stāsts par Liepāju

Izsenis Liepāja bijusi rūpniecības pilsēta un militārā teritorija, taču laika gaitā pilsēta attīstīta un sakārtota, kļuvusi par komfortablu vietu arī dzīvošanai, atpūtai un biznesam. Kā šodien saka paši liepājnieki, tā esot mūsdienīga pilsēta, kas apvieno pasaules vērienu ar nelielai pilsētai raksturīgām ērtībām.

Pilsēta patiesi lepojas arī ar savu kultūru, mākslas un kultūras tradīcijām. Ieskatoties pasākumu kalendārā, redzams, ka visu gadu šeit notiek dažādi pasākumi visādām gaumēm, gan koncerti jaunuzceltajā koncertzālē Liepājas dzintars, gan dažādas sporta sacensības, izstādes, pasākumi bērniem utt.

Liepāja ir Latvijas un ārvalstu ceļotāju iecienīts tūrisma galamērķis, jo te ir dažādi unikāli apskates objekti, piemēram, bijušajā militārajā teritorijā Karostā, skaistajā vecpilsētā, jūras krastā un citviet.

Interesanti ir aplūkot arī Liepājas ostu, kas ir trešā lielākā Latvijā pēc pārkrauto kravu daudzuma. Pilsēta arī kopumā domā par uzņēmējdarbības attīstību – veido un attīsta spēcīgus industriālos centrus, lai veicinātu uzņēmējdarbības uzsākšanu vai paplašināšanu.

Attīstīta infrastruktūra

Ērti, ka uz Liepāju ir iespējams nokļūt vairākos veidos, jo pilsētā ir labi attīstīta infrastruktūra. Liepāja šobrīd ir vienīgā Latvijas pilsēta ārpus Rīgas, uz kuru iespējams nokļūt gan pa sauszemi, gan gaisu un jūru.

Uz Liepāju var aizbraukt ar automašīnu, autobusu vai vilcienu, kā arī lidmašīnu no lidostas Rīga. Bet ar prāmi no Liepājas var aizbraukt uz Travemindi Vācijā. Variet braukt arī ar jahtu – tai būs kur pietauvoties.

Viesnīca pašā Liepājas centrā

Ja uz pilsētu var ērti nokļūt, ja te ir daudzveidīgas atpūtas iespējas, tad jāiet uz “pilnu banku” un jāizmanto arī naktsmītņu iespējas labākajā līmenī. Tieši tādu nodrošina viesnīca Liepājā MORE Hotel, kas atrodas arī kājāmgājējiem ērti sasniedzamā attālumā no pilsētas centra.

Viesnīca ir ģimenes uzņēmums un attiecīgi arī tā veidota kā ģimeniska un mājīga vieta, kur ikviens ciemiņš jutīsies gaidīts. Numuriņi ir dažādām gaumēm – gan vienvietīgi, ja vēlaties atpūsties no visa un visiem, gan divvietīgi, ja vēlaties baudīt romantiku, gan arī ģimenēm piemēroti, lai baudītu brīvdienas kopā ar savējiem.

Viesu priekam darbojas arī restorāns un regulāri tiek rīkoti dažādi pasākumi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.