Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vienmēr droša un ātra palīdzība uz ceļa

Autoevakuatora pakalpojumi var būt nepieciešami ikvienam no Jums. Un bieži vien tas var notikt visnegaidītākajā brīdī. Tādēļ ir lieliski būt lietas kursā un zināt, kur dažādās ārkārtas situācijās, kas notiek uz ceļa zvanīt, lai meklētu palīdzību.

Diennakts autoevakuatora pakalpojumi pieejami Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Siguldā un Ogrē. Svarīgi, ka mēs strādājam bez brīvdienām, arī tā saucamajos sarkanajos datumos, jo lieliski apzināmies, ka dažādas situācijas, kad var būt nepieciešama mūsu palīdzība uz ceļa var notikt jebkurā brīdī. Neskatoties uz to ir brīvdiena vai darba diena. Mēs esam gatavi palīdzēt 24/7, lai Jūs pēc iespējas ātrā varētu turpināt savu ieplānoto ceļu.

Ne tikai negaidītās situācijās tiek izmantoti autoevakuatora pakalpojumi, tas var būt arī ieplānots un jau iepriekš sarunāts pakalpojums. Piemēram, ja nepieciešams nodot transportlīdzekli utilizācijai, sporta vai vēsturisku transportlīdzekļu pārvietošana, zemu auto transportēšana. Situācijas, kurās mēs varam palīdzēt ir daudz un dažādas, ne visas ir iespējams šeit pieminēt. Zvaniet mums un mēs vienosimies par labāko risinājumu.

Auto evakuatora cenas ir atkarīgas no dažādiem mainīgiem rādītājiem. Piemēram, ja evakuācija notiek Rīgas robežās un transportējamais auto nepārsniedz 1.8 tonnas, tad izmaksas ir 60 eiro un klāt nāk izmaksas arī par veicamajiem sagatavošanas darbiem.

Ārpus Rīgas robežām, ja auto svars ir līdz 1.8 tonnām, tad izmaksas ir 0.75 centi par km, kā arī šajā situācijā klāt nāk izmaksas par veicamajiem sagatavošanas darbiem. Ar detalizētāku izmaksu rādītāju ir iespējas iepazīties mājas lapā www.autoevakuators.pro.

Jebkurā diennakts laikā mūs ir iespējams sazvanīt pa tālruni + 371 24 79 92 99. Mūsu profesionāļu komanda maksimāli īsā laika posmā nokļūs pie Jums, lai palīdzētu atrisināt situāciju, kas uz brīdi ir izmainījusi Jūsu dienas plānus. Mēs Jums palīdzam, lai Jūs varat turpināt ceļu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.