Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Valmierā jauna iepirkšanās pieredze kopā ar babystore.lv

Veikalu tīkls „BABYSTORE” Latvijas tirgū pastāv jau vairāk nekā 10 gadus un piedāvā visdažādākās preces jaunajiem vecākiem, mazuļiem un bērniem. Uzņēmums lepojas ar savu lielo pieredzi gan klientu apkalpošanā, gan preču izvēlē. Sākotnēji būdams vien interneta veikals, tas pamazām ir izveidojis arī mazumtirdzniecības veikalu ķēdi, lai sniegtu saviem pircējiem iespēju ne tikai preces apskatīt, bet arī aptaustīt, uzmērīt un izpētīt.

Šis gads ir bijis izaicinošs – veikalu darbībai ir noteikti vairāki ierobežojumi, ir palielinājušies preču piegāžu laiku. Taču, pateicoties „BABYSTORE” izvēlētajai stratēģijai, kas vienmēr bijusi orientēta uz klienta vajadzībām, tas ne tikai savas pozīcijas tirgū saglabājis, bet arī nostiprinājis, atverot PIRMO pārstāvniecību VIDZEMĒ – “BABYSTORE” veikalu tirdzniecības centrā VALLETA pašā Valmieras centrā.

Veikala atvēršana nozīmē LIELĀKU un KVALITATĪVĀKU bērniem un grūtniecēm nepieciešamo preču izvēli, kas ir svarīgi pilsētā, kurā atrodas reģionā lielākā slimnīca un dzemdību nodaļa. Pētījumi rāda, ka tieši kvalitatīvs vidējais preču segments ir ļoti pieprasīts Vidzemē, ieskaitot labus bērnu apavus, drēbītes priekšlaicīgi dzimušajiem mazuļiem un preces grūtniecēm. Gadu gaitā uzņēmums ir izveidojis sadarbību ar partneriem no Austrijas, Itālijas un Baltijas valstīm, kā arī radījis pats savus zīmolus – LaBebe, kas šuj mazuļu gultasveļu un pakaviņus, un FROGEEZ, kas ražo dažādus aksesuārus vingrošanai. Pārdomāta preču izvēle kopā ar ieinteresētu apkalpošanu ir „BABYSTORE” veikalu īpašā pazīme, kuru tagad var izbaudīt ikviens Vidzemes iedzīvotājs.

Tā kā visi veikali ir sasaistīti ar interneta veikalu, pircēji var veikt pasūtījumus arī tiešsaistē un pēc apmaksas veikšanas ierasties pēc tiem veikalā. Tas samazina preču saņemšanai nepieciešamo laiku. Turklāt vairākas reizes gadā norisinās TRAKĀS IZPĀRDOŠANAS, kas parasti sniedz iespēju iegādāties kāroto ģimenēm ar nelielu budžetu. Iespēja ietaupīt ir arī DIŽĢIMENĒM ar karti +3 un grūtniecēm, kurām mazuļa pūriņa iegāde vienmēr ir pieejama ar 10% atlaidi.

“BABYSTORE” veikalu tīkla administrācija un kolektīvs priecājas par iespēju sniegt jaunu iepirkšanās pieredzi Vidzemes iedzīvotājiem un labprāt uzklausīs visas pircēju vēlmes un ieteikumus sociālo tīklu kontos https://www.facebook.com/Valmiera.Babystore.lv un https://www.instagram.com/valmiera.babystore.lv/

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.