Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vairāk gaismas un svaiga gaisa ar VELUX jumta logiem

Pēdējās desmitgadēs parādījies tāds termins kā “iekštelpu paaudze”, jo lielākā daļa laika tiek pavadīta telpās – mājās, darba vietā, skolā, veikalā un citās vietās. Visbiežāk šajās telpās nav pietiekami daudz svaiga gaisa un dienasgaismas, kas būtiski ietekmē darbaspējas, produktivitāti, fizisko un garīgo veselību. 

Mēs savu apkārtējo vidi veidojam paši, tāpēc varam izdarīt izvēles, kuras uzlabotu mikroklimatu telpās, kurās visvairāk uzturamies. Ja skolas, darba vietas un sabiedrisko telpu jautājumā ietekmēt kaut ko ir grūtāk, tad savā mājoklī paši esam noteicēji, varam izvēlēties risinājumus, kas nodrošinātu gan vairāk dienasgaismas, gan vairāk svaiga gaisa.

VELUX jumta logi ir viens no risinājumiem, kas izturējis laika un kvalitātes pārbaudi, uzlabojot dzīvi neskaitāmi daudzās mājās. Jau vairāk nekā 70 gadus dāņu uzņēmums VELUX ražo jumta logus un to aksesuārus, kas ir energoefektīvi, inovatīvi un uzticami.

Jumta logu ierīkošana sniegs vairākas priekšrocības

  • Palielinās dienasgaismas daudzumu telpās

Dienasgaismai ir ļoti būtiska nozīmē labas pašsajūtas nodrošināšanā. Dienasgaismas trūkums var veicināt depresīvus stāvokļus, nomāktību, miegainību un citas problēmas, kas samazina dzīves kvalitāti. Tāpēc ir būtiski mājoklī ielaist pēc iespējas vairāk dienasgaismas. Jumta logi ir efektīvs veids, kā palielināt dienasgaismas daudzumu atsevišķās mājas zonās, piemēram, mansarda telpās, hallēs un citviet.

  • Nodrošinās labāku vēdināšanu un mikroklimatu

Jumta logs ir ne tikai papildu gaismas avots, bet arī vēdināšanas kanāls, kas palīdzēs mājokli apgādāt ar svaigu gaisu. Gaisa kvalitātes problēmas telpās ir ļoti aktuāls jautājums. Daudzi joprojām neapzinās, cik būtiski ir visas telpas katru dienu un regulāri vēdināt. Svaigs gaiss uzlabo miegu, darbaspējas, veselību un vairo enerģiju. Mansarda istabās, kas bieži vien tiek izmantotas kā guļamistabas vai darbistabas, arī jānodrošina iespēja veikt regulāru vēdināšanu. Jumta logi var būt gan papildinājums vertikālajiem logiem, gan kā pamata vēdināšanas risinājums. 

  • Padarīs telpu plašāku

Protams, jumta logu ielikšana nemainīs telpas kvadratūru, bet gaisma no loga padarīs telpu gaišāku, ienesīs tajā dienasgaismu, radot plašuma sajūtu. Tas ir būtiski, ja telpas ir nelielas, tāpēc jāmeklē veidi, kā optiski telpu paplašināt. Jumta logi šajā ziņā noteikti būs labs palīgs.

  • Ienesīs omulību mājas mansardā

Jumta logi dos mājoklim un tā telpām gan omulības, gan romantikas pieskārienu. Caur jumta logiem iespējams vērot debesis, iekārtot zem tiem guļvietu vai darba vietu, kur ainava aiz loga būs kā iedvesmas avots. Arī bērni būs sajūsmā, ja viņu istabās būs jumta logi, kuros vērot debesis un, piemēram, minēt, pēc kā izskatās mākoņi.

VELUX jumta logi un to aksesuāri: pasūtiet pie “RIPO Baltic”

VELUX jumta logi pieejami dažādā materiālu un izmēru izpildījumā, kas ļauj katram atrast tieši savam mājoklim un vajadzībām piemērotāko risinājumu. Visiem VELUX logiem ir lieliska skaņas un siltuma izolācija, kas nodrošina augstu energoefektivitāti. Tiem ir īpaša pozīcija logu ērtākai tīrīšanai, iebūvēta ventilācija, putekļu un kukaiņu filtrs, kā arī stiprinājumi žalūziju uzstādīšanai.

“RIPO Baltic” mājaslapā var pasūtīt astoņu veidu VELUX jumta logus, katram no tiem pieejami vairāki izmēri. Pasūtītos jumta logus iespējams saņemt jau divu dienu laikā un ķerties pie to montāžas. Mājaslapā varēsiet pasūtīt arī visus vajadzīgos pieslēgumus, aksesuārus un jumta lūkas, kas piemērotas neapkurināmu bēniņu aprīkošanai ar drošu un ērtu izeju uz jumta.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.