Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vai vīriešu un sieviešu laulību gredzeni atšķiras?

Virsrakstā uzdotais jautājums praksē nav atbildams viennozīmīgi. Laulību gredzeni ir tik dažādi, to sortiments veikalos tik plašs, ka atbilde, ņemot vērā katra pāra individuālo gaumi un stila izjūtu, var būt gan jā, gan nē. Ko vēlaties jūs paši?

Laulības gredzeni sievietēm

Protams, gredzeni simbolizē mīlestību un laulības mūžīgo pastāvēšanu, tāpēc tie, visticamāk, būs stilistiski vai kā citādi vienoti, tādējādi akcentējot jauno pāri kā vienotu komandu, taču daudzas nianses var būt arī atšķirīgas. Tā, piemēram, sieviešu laulību gredzeni bieži vien ir smalkāki, izrotāti ar vairāk sīkām detaļām, akmentiņiem, faktūru. Praksē novērojams, ka sievietes arī bieži izvēlas smalkākus gredzenus, kas uz pirksta izskatās romantiski, eleganti un sievišķīgi. Sievietes biežāk nekā vīrieši izvēlas arī gredzenus ar dārgakmeņiem.

Gredzeni vīriešiem

Vīriešu dzīvesveids lielākoties ir atšķirīgs no sievietēm – vairāk tiek darīti fiziski darbi, rokām ir lielāka slodze utt. Tas atspoguļojas arī gredzenu izvēlē, tāpēc vīrieši biežāk izvēlas masīvākus laulību gredzenus bez uzkrītošiem dizaina elementiem. Juvelieri arī novērojuši, ka vīriešiem dažkārt patīk gredzeni, kas akcentē viņu piederību, piemēram, konkrētai reliģijai vai dzimtai, tāpēc talkā nāk dažādi gravējumi.

Laulības gredzeni abiem

Laulības ir kompromisu māksla daudzu gadu garumā, kas patiesībā izpaužas arī gredzena izvēlē. Ir jārod vidusceļš, jāvienojas par to, vai gredzeni vispār būs, no kāda materiāla tie būs, kas būs kopīgs, bet kas varbūt atšķirīgs. Nereti pāri atrod zelta vidusceļu, izvēloties vidēji platus gredzenus, kas vienlīdz labi izskatās gan sievietei, gan vīrietim. Patiesībā par galvenajām prioritātēm gredzena izvēlē vajadzētu izvirzīt divus – ērtumu un gaumi.

Gredzena izvēle

Gredzentins.lv sortimentā atradīsiet gredzenus sievietēm un vīriešiem, pie mums ir iespēja iegādāties gan vienādus, gan atšķirīgus gredzenus, tāpat esam gatavi dalīties ar savu pieredzi un praktiskiem ieteikumiem, lai izvēli padarītu iespējami vienkāršāku un pārdomātāku. Svarīgi ir gredzena izvēli neatlikt uz beidzamo brīdi, jo īpaši tad, ja nevēlaties klasiskus gredzenus, kas izvietoti veikalu plauktos. Ja gredzenā būs nepieciešams veikt gravējumu, pielāgot izmēru vai varbūt nāksies veikt speciālu pasūtījumu, tas, protams, prasīs laiku. Prāts noteikti būs mierīgāks, ja, tuvojoties lielajai dienai, šis darbiņš jau būs padarīts un samta kārbiņa jau glabāsies drošā vietā mājās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.