Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uzsāk BIRZĪ balzama ražošanu

SIA “Kainaiži” jau vairāk nekā septiņus gadus nodarbojas ar koku sulu ieguvi un pārstrādi, ražojot dzirkstošo bērzu sulu BIRZĪ, piegādājot svaigās kļavu un bērzu sulas veikaliem pavasarī, kā arī ražojot vairākus sīrupus – bērzu, ābolu un vīgriežu.

“Savā darbības laikā mēs nepārstājam eksperimentēt un domāt par jaunu produktu radīšanu. Šobrīd mums ir prieks pēc ilgstošas receptes izstrādes un pieslīpēšanas jums prezentēt stipro alkoholisko dzērienu- BIRZĪ balzamu,” saka SIA “Kainaiži” īpašnieks Ervins Labanovskis.

Balzams veidots no dažādām bērzu izejvielām- bērzu sulas destilāta, bērzu sulas sīrupa un svaigas bērzu sulas, kā arī no dabā atrodamām augu valsts piedevām, kas tiek turētas stingrā noslēpumā.

BIRZĪ balzams ir ekskluzīvs dzēriens, kas tiek ražots vienu reizi gadā un nelielos apjomos – tikai 1000 pudeles. Pārējā gada periodā, tehnoloģisko procesu īpatnību dēļ, to nav iespējams atkārtot. Katrai pudelei piešķirts savs kārtas numurs. Balzams netiks izplatīts veikalos. To varēs nopirkt tikai BIRZĪ ražotnē vai e-veikalā pēc iepriekšējas rezervācijas, kā arī nobaudīt restorānos, kuriem ir sadarbība ar uzņēmumu.

BIRZĪ balzamu var dzert vienu pašu vai izmantot kokteiļos. “Garšu var aprakstīt plaši un skaisti, bet nekas tik precīzi to neraksturos, kā glāze paša BIRZĪ balzama!” komentē E. Labanovskis.

BIRZĪ ražotne Smiltenes novadā uzņem viesus koku sulu produktu degustācijām, kā arī pieņem apmeklētājus pasaulē pirmajā sulu koku parkā, kur sadarbībā ar Smiltenes novada pašvaldību un “Latvijas valsts mežiem” tiek stādīti koki, no kuriem var iegūt sulu pārtikai.

Sīkāk: www.birzi.lv

Tālr. 29199982, e-pasts: birzi@birzi.lv

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.

Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanas un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.