Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uzlīmju izgatavošana un druka ar pielāgojamu uzlīmes dizainu

Uzlīmju izgatavošanas procesā Budgetprint.lv izmanto modernas drukas tehnoloģijas un materiālus, lai nodrošinātu uzlīmes noturību un līmēšanas ērtību.Šīir ne vien Budgetprint.lv specializācija, bet arī aizraušanās. Lai pēc iespējas uzlabotu Jūsu pieredzi, Budgetprint.lv izstrādājušiOnline redaktoru – uzlīmes projekta personalizēšanai. Ērti un ātri veido piemērotāko uzlīmes dizainu, izvēloties fonu vai attēlus, kā arī tekstu un sava uzņēmuma logo. Pirms uzlīmes projekta apstiprināšanas Jums ir iespēja arī to priekšskatīt. Īsa un viegla video instrukcija atvieglos ūsu pieredzi bez īpašām priekšzināšanām vai liekas piepūles. Ja tiktāl izklausās labi, aicinām Jūs izzināt Budgetprint.lv piedāvātos populārākos uzlīmju formātus un to izmērus.

Uzlīmes tiek piedāvātas no glancētas vai matētas plēves, dažādos izmēros un formās

Uzlīmes tiek izgatavotas loksnē, kas ļauj tās ērti nolīmēt un novietot uz vēlamās virsmas vai produkcijas, attiecīgi Jūsu projekta mērķim.

Budgetprint.lv parūpējušies ne vien par kvalitāti un lieliskām cenām, bet arī par laika ekonomiju steidzamiem projektiem

Standarta ražošanas laikam, kas ir 5 darba dienas, papildus tiek piedāvāts arī steidzams ražošanas termiņa risinājumu, kas ilgst vien 24 h. Ja Jūsu uzlīmes projekts jau ir gatavs iesniegšanai, atliek vien izvēlēties uzlīmes formātu, izmēru kā arī tirāžas daudzumu un sagatavoto dizainu ielādēt drukai. Tik vienkārši!

Cenu veido uzlīmju druka un materiāls

Budgetprint.lv izvēlējušies pārbaudītus un optimālus materiālus, kas nodrošina vienmēr zemu uzlīmes cenu saviem klientiem. Arī pie nelielām tirāžām tiek saglabāta zema cena, ko garantē lielformāta drukas tehnoloģija.

Izvēlies savam projektam piemērotāko uzlīmes formu, izmēru un seko instrukcijām. Jūsu projekts – mūsu iedvesma. Lai radoša oma kopīga mērķa īstenošanai!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.