Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

TOP PRECE – ROBOTIZĒTIE ZĀLES PĻĀVĒJI

Sakopta un tīra vide patīk katram cilvēkam, bet, lai tādu iegūtu ir jāiegulda darbs un laiks. Ne darbs dārzā, mežā vai parkā nav iedomājams bez atbilstošas un piemērotas tehnikas, kas būs palīgs numur viens šādu darbu veikšanā.

E-veikals parki.lv no 2014. gada sniedz iespēju iegādāties kvalitatīvu tehniku un instrumentus:

  • robotizētus zāles pļāvējus;
  • raiderus;
  • traktorus;
  • tehniku nekoptu vietu pļaušanai;
  • motorzāģus;
  • dzīvžogu šķēres.

Tie ir tikai daž no piemēriem, ko var iegādaties interneta veikalā parki.lv. Katram klientam sniedzam nepieciešamo konsultāciju, ja pirms iegādes ir radušies kādi jautājumi. Svarīgi, ka mūsu piedāvājumā ietilpst ne tikai iepriekš minētais, bet arī serviss un apkalpošana.

Veicot dārza vai meža kopšanu, nevar aizmirst arī par darbam piemērotu apģērbu – aizsargbikses, aizsargzābaki, ķivere, Jūs var pasargāt no dažādu traumu iegūšana. Arī darba apģērbu varat izvēlēties e-veikalā parki.lv

Sekojot līdzi pārdotāko preču statistikai jāmin, ka viena no topa precēm ir robotizētie zāles pļāvēji. Tas ir lielisks pirkums aizņemtiem cilvēkiem, kuriem ir jārūpējas par mājas vai vasarnīcas mauriņu. Jums atliek tikai iegādāties šādu pļāvēju un pārejo Jūsu vietā izdarīs robots.

Ir mīts, ka robitizēts pļāvējs var pļaut tikai pa gludu un līdzenu virsmu. Pļāveji – roboti ir gluži ka visurgājēji, Jums vienkārši ir jāiegādājas savam mauriņam piemērotakais pļāvēja modelis. Tieši tādeļ paturiet prātā, ka pie mums Jūs varat ne tikai iegādāties preces, bet arī saņemt kvalitatīvu un zinošo speciālistu konsultāciju.

Tieši šobrīd mājas lapā parki.lv pieejamas ļoti patīkamas cenas dažiem robotizēto zāles pļāvēju modeļiem, lai jau laicīgi Jūs varētu sagatavoties nākamās vasaras sezonai. Un būt vieni no pirmajiem, kas sava mauriņa pļaušanu uzticēs kādam no parki.lv robotizētajiem pļāvējiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.