Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Steidzama auto uzpirkšana

Kā izvēlēties pareizo uzņēmumu ātrai lietotas automašīnas pārdošanai?

Eksistē daudzi uzņēmumi, kas piedāvā auto uzpirkšanu Latvijā. Izvēloties sev piemērotu auto uzpirkšanas uzņēmumu, jāpievērš uzmanība šī uzņēmuma pastāvēšanas ilgumam, jo krāpnieki parasti ilgstoši nestrādā.

Uzņēmumam nevajadzētu būt problēmām ar bezskaidras naudas norēķiniem (ja gadījumā tev ir atteikts, labāk apsvērt citas iespējas). Ātrā auto uzpirkšana paredz, ka var tikt samaksāts nedaudz zem tirgus cenas, tāpēc automašīnas apskatei, tās novērtēšanai un diagnostikai, pārreģistrācijai un transportēšanai ir jābūt arī bez maksas. Ja tev piedāvā uzpirkšanas cenu, kas ir lielāka par tirgus cenu, tie ir 100% krāpnieki, un tev no viņiem jāizvairās.

Attiecībā uz kredītētu automašīnu uzpirkšanu nepastāv vienots risinājums. Pārdot auto var patstāvīgi, jo darījums notiks bankas teritorijā. Kad visa dokumentu pakete ir aizpildīta, summa tiek pārskaitīta aizdevuma atmaksai. Automašīnu var pārdot arī banka, auto tiek novērtēts un nodots tālākai pārdošanai. Tu vari arī atmaksāt kredītu pirms termiņa un neatkarīgi no bankas pārdot automašīnu.

Izmantojot ātrās lietotu automašīnu uzpirkšanas pakalpojumu, tu vari ietaupīt daudz laika (pircēja atrašana, tikšanās, auto demonstrācija, darījuma slēgšana utt.).

Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā ātru, drošu un izdevīgu auto uzpirkšanu ir Autobanka.lv. Kompānija “AutoBanka.lv” Latvijas auto tirgū darbojas kopš 2017. gada! Milzīgā pieredze darbā ar dažādiem klientiem un dažādiem automašīnu segmentiem ļauj veikt kompetentu un precīzu novērtējumu. Darījumu vadības pilnveidošana garantē klientam minimāli patērēto laiku. No pirmā zvana vai pieteikuma līdz galīgai līguma parakstīšanai un naudas izmaksai aizņem ne vairāk kā 3 stundas.

Priekšrocības sadarbībā ar Autobanka.lv

  • Eksperta izbraukšana pie klienta
  • Darījuma juridiskā caurspīdīguma garantija
  • Apmaksa ērtā veidā (skaidra nauda, karte, bankas konts)
  • Strādājam 24/7 bez brīvdienām
  • Darījuma anonimitāte un konfidencialitāte
  • Strādājam ar visa veida transportlīdzekļiem
  • Automašīnas tiešsaistes novērtējums pēc fotoattēla (ar pieteikumu, izmantojot vietnes veidlapu vai WhatsApp un Telegram)

Esi prātīgs un pārdod savu lietoto auto ātri, droši un izdevīgi!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.