Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

STABILI, DROŠI UN ĒRTI LIETOJAMI PVC LOGI

Ziemeļu Logi plašā izvēlē piedāvā PVC logus jebkurai daudzdzīvokļu mājas sērijai. Šajā jomā darbojamies vairāk nekā piecpadsmit gadus, kuru laikā ir uzkrāta stabila un pārbaudīta pieredze. Mūsu piedāvātie pvc logi ir augstākās kvalitātes, droši un ērti lietojami. Visiem mūsu uzstādītajiem logiem ir arī garantijas periods. Plastikāta logu cenas ir ļoti elastīgas un demokrātiskas, lai katrs savā mājoklī varētu uzstādīt jaunus logus. Pakešu logi sen vairs nav ekstra vai kaut kas īpašs, tie ir katras dzīvojamās platības pamatlietu sarakstā.

Logi ir svarīga sastāvdaļa katrā dzīvojamajā platībā. Kvalitatīvi logi nodrošina telpās termoizolāciju. Svarīga ir ne tikai logu kvalitāte, bet arī montāža. Apvienojot logu kvalitāti ar tikpat kvalitatīvu montāžu var panākt vēlamo efektu. Plastikāta logi ir ieņēmuši stabilu un pārbaudītu vietu logu tirgū.

Piedāvājumā esošie plastikāta logu profili:

  • premium;
  • standart;
  • basic.

Smalkāk par katru no logu profiliem ir iespējams izlasīt mājas lapā ziemelulogi.lv.

Jebkurā telpā bieži lielākais siltuma zudums notiek caur logiem, tādēļ svarīgi tam pievērst uzmanību. Laicīgi veikt logu maiņu, lai telpā justos komfortabli. Plastmasa logi nodrošina ne vien stabilu siltumizolāciju, bet arī skaņas izolāciju, kas būs īpaši aktuāla daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājiem.

Ziemeļu Logu piedāvātie logi ir arī droši pret nelūgtiem viesiem. Par to īpaši der padomāt cilvēkiem, kuri dzīvo ēku pirmajos stāvos. Netaupiet līdzekļus, izvēloties plastikāta logus, jo šāda investīcija Jums atmaksāsies daudzkārt.

Pvc logu izgatavošana ir process, kurš atšķirsies dažādās situācijās. Precīzu logu izgatavošanas laiku, var uzzināt sarunājot konsultāciju ar mūsu meistariem. Katram klientam logu izgatavošanas laiks būs savādāks, jo to ietekmē dažādi mainīgie faktori.

Piedāvājam gan veco logu demontāžu, mērīšanu un jauno logu uzstādīšanu. Ja Jums ir nepieciešami jauni, kvalitatīvi un droši plastikāta logi, tad sazinieties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu mājas lapā ziemelulogi.lv, pa tālruni +371 26 661 115 vai e- pastu logi@m-lux.lv. Atbildēsim uz visiem Jūsu neskaidrajiem jautājumiem, kā arī palīdzēsim atrast piemērotākos logus Jūsu mājoklim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.