Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sporta spēļu organizēšana uzņēmumiem

Sporta spēles ir izcils veids kā uzņēmuma kolektīvam satikties neformālā atmosfērā, atpūsties, pasportot un saliedēt komandu. Latvijā daudzu uzņēmumu vadībā zina visus šos plusus un katru gadu cenšas saviem darbiniekiem noorganizēt vismaz vienas sporta spēles vai mazāka mēroga team building pasākumu. Lielākā aktivitāte ir vasarā, taču kopējas sportiskās aktivitātes var organizēt arī jebkurā citā gadalaikā, t.sk. ziemā.

Pēc veiksmīgi noorganizētiem pasākumiem darbinieki jūtas viens otram tuvāki, draudzīgāki un komunikācija uzņēmuma iekšienē var noritēt daudz raitāk.

Kā organizēt sporta spēles?

Pasākuma veiksmīgai norisei ir vajadzīga rūpīga plānošana, gatavošanās un realizācija. Jāizvēlas vieta, laiks, naktsmītne, ēdināšana, sportiskās aktivitātes un jāparūpējas par daudziem un dažādiem sīkumiem. Nedrīkst aizmirst arī par loģistiku un izklaidējošo programmu dienas, vakara un nakts laikā. Vēlams visu darīt laicīgi, jo pašas labākās vietas parasti tiek ātri rezervētas.

Katrā uzņēmumā parasti ir vismaz daži talantīgi un entuziastiski darbinieki, kuriem var uzticēt pasākuma rīkošanu. Neskatoties uz to, daudzi uzņēmumi izvēlas sporta spēļu organizēšanu uzticēt profesionāļiem. Pasākumu aģentūras šo uzdevumu var izpildīt ātrāk, vienkāršāk un ar garantiju. Piemēram, Smart Stream pasākumu aģentūra, katru gadu organizē daudzas uzņēmumu sporta spēles un var pamatoti lepoties ar ļoti labām atsauksmēm.

Plašāk par mūsu pieredzi un pieeju varat lasīt mājaslapā, sadaļā “Sporta spēles”https://smartstream.lv/sporta-speles/ Labākam ieskatam ieteicams ielūkoties arī foto galerijā un uzņēmuma FB kontā. Ja vēlaties izrunāt izmaksas un organizatoriskās detaļas, sazinieties ar Smart Stream e-pastā vai pa telefonu. Pieredzējuši pasākumu organizatori varēs sniegt detalizētas un izvērstas atbildes uz visiem jautājumiem.

Pasākuma aģentūra nodrošina ne tikai tehnisko atbalstu, loģistiku, bet arī radošas idejas, jautras sportiskās aktivitātes un interesantu izklaidējošo daļu.

Sporta spēļu aktivitātes

Pēdējos gados populārās ir kļuvušas sporta spēles, kur lielāks uzsvars ir uz izklaidi un atpūtu, nevis sportiskajiem sasniegumiem. Joprojām tiek izmantoti arī tradicionālie komandu sporta veidi –  futbols, volejbols, basketbols vai tautas bumba, bet tie nebūt nav vienīgie.

Sportiskās aktivitātes tiek organizētas, pielāgojoties uzņēmuma kolektīva fiziskai formai un vecumam, dalībnieku skaitam, vēlmēm, vajadzībām un atvēlētajam laikam. Organizēt vienas, divu, trīs vai pat vairāk dienu sporta spēles – tā ir uzņēmuma vadības un darbinieku brīva izvēle. Ja nepieciešams, varam organizēt arī nedēļu garas spēles.

Nenoliedzami ilgāks laiks ļauj atvēlēt vairāk laiku gan sportam, gan izklaidei un komandas saliedēšanai. Turīgāki uzņēmumi, kā arī firmas, kas vēlas stiprināt ģimeniskas vērtības ļauj uz pasākumiem līdzi ņemt arī darbinieku otras pusītes un bērnus. To darot var notikt ne tikai darbinieku, bet arī darbinieku un viņu ģimeņu saliedēšana.

Šādā paplašinātā formātā sporta spēles kļūst draudzīgākas, taču arī mierīgākas un, lielākoties, vakara daļā izklaides būs piezemētākas. Katrai no pasākuma formām ir savi plusi un mīnusi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.