Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Riepu garāža” – vienmēr pa ceļam!

Lai arī cik labs būtu riepu serviss, tam ir jēga tikai tad, ja tas ir ērti pieejams. Ņemot vērā, cik ļoti dažreiz satiksme Rīgā mēdz bremzēt, neviens nebrauks no Zolitūdes uz Pļavniekiem tikai tāpēc, ka tur ir labas riepas. “Riepu garāža” to ļoti labi saprot, tāpēc piedāvā sava servisa pakalpojumus veselās sešās vietās Rīgā – tā, lai vienmēr būtu jums pa ceļam!

Serviss Juglā: Brīvības gatve 401C.

Divi servisi Pļavniekos: A. Saharova iela 9A un Lubānas iela 129D (te pieejams arī pilns autoserviss).

Divi servisi centra tuvumā: Ganību dambis 25E un Kroņu iela 11 (pie tirdzniecības centra “Domina”).

Serviss Zolitūdē: Priedaines iela 35A.

Ja rodas šaubas, kā uz izvēlēto servisu nokļūt, ieskatieties mājaslapas riepugaraza.lv sadaļā “Kontakti” – tur, uzspiežot uz konkrētā servisa adreses, iespējams noskatīties video, kā uz servisu visērtāk aizbraukt! Arī katra servisa kontaktinformācija un darba laiks ir apskatāmi turpat. Visu servisu atrašanās vietas iespējams apskatīt arī kartē.

Svarīgi piebilst, ka “Riepu garāžā” ir vērts iegriezties ne tikai gadījumos, kad nepieciešamas jaunas riepas, jo šis serviss piedāvā vēl daudz ko vairāk, tostarp arī riepu utilizāciju vai uzglabāšanu, kondicionieru uzpildi, disku remontu un krāsošanu, kā arī vēl daudz ko citu.

Arī piedāvāto riepu klāsts ir plašāks nekā standarta servisiem. “Riepu garāža” piedāvā iegādāties gan jaunas, gan lietotas riepas par ļoti izdevīgām cenām, turklāt ir īpašas apjoma atlaides, ja izvēlaties “Riepu garāžu” kā savu sadarbības partneri, kas nodrošina riepas visiem jūsu uzņēmuma auto – neatkarīgi no tā, vai tās ir piecas vai divdesmit piecas automašīnas. Vēl interesanti, ka “Riepu garāža” piedāvā veselu 20 % atlaidi pakalpojumiem jūsu vārda dienā – sīkums, bet patīkami!

Šis ir serviss, kas tiešām domā un saprot auto braucēju vajadzības, turklāt šajā jomā darbojas jau vairāk nekā desmit gadus, ka jau pierāda “Riepu garāžas” meistaru profesionalitāti un darba kvalitāti. Tāpēc ienāciet mājaslapā riepugaraza.lv un zvaniet vai aizpildiet elektronisko pieteikuma anketu, lai pieteiktu vizīti, jo ar “Riepu garāžu” jums noteikti būs pa ceļam!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.