Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Padoms lietotu automobiļu iegādē

Ja jūs iegādātos jaunu auto, tas zaudētu vērtību tiklīdz jūs ar to izbrauktu no autoplača. Kāpēc jums vajadzētu veikt ieguldījumu, ja zināt, ka zaudēsit naudu minūtes laikā pēc tā iegādes? Tas nebūtu prātīgi.

Lietota auto iegādei ir daudz finansiālu priekšrocību. Iesākumam auto jau ir zaudējis vērtību no brīža, kad tas bija jauns. Tas dod iespēju iegādāties auto par daudz zemāku cenu. Patiesībā, ja zināt, kā meklēt izdevīgākos darījumus, jūs varat atrast lieliskus piedāvājumus jau lietotiem auto.

Lielākās bažas un par ko cilvēki uztraucas ar lietotiem auto ir tas, vai tie ir vai nav labā stāvoklī. Lietotu auto pārdevēji bieži vien tiek stereotipizēti par ēnainiem uzņēmējiem, kas cilvēkiem pārdod “lūžņus”. Lai gan ir šādi auto tirgotāji, jūs varat sevi pasargāt, ja zināt, kā pareizi meklēt lietotus auto.

Sertificēti lietoti auto

Pirmais ieteikums ir meklēt “sertificēti lietotus” auto. Liela daļa cienījamu auto tirdzniecības vietu iekļaus garantiju noteiktiem lietotiem auto, lai garantētu to funkcionalitāti. Ja auto darbībā būtu kādi traucējumi garantijas laikā, auto tirdzniecības uzņēmumam būtu jāsedz remonta izmaksas. Tādējādi pircēji var justies droši par lietota auto iegādi.

VIN dekodēšana

Veltiet laiku, kad iegādājaties lietotu auto. Nav nepieciešams pieņemt lēmumus uz vietas. Mūsdienu patērētājiem ir pieejama auto izpētes tehnoloģiju pārpilnība. Patiesībā jūs varētu izvilkt viedtālruni un izpētīt auto vēsturi, izmantojot VIN dekodēšanas programmatūru. VIN dekodēšanas tehnoloģija pastāv jau labu laiku, bet tā bija pieejama tikai policijai, valdības aģentūrām un auto tirgotājiem. Tagad interneta un datortehnoloģiju attīstība ir devusi šo iespēju ikdienas patērētājiem. Jūs varat izmantot VIN dekodēšanas tehnoloģiju no carvertical.com/lv/ vietnes, lai veiktu pilnu fona pārbaudi jebkuram vajadzīgajam auto.

Auto fona pārbaude norādīs tā vecumu, ražotāju, modeli, izcelsmes valsti, zādzības vēsturi, garantijas, dzinēja lielumu un daudz ko citu. Tā kā jūsu rīcībā ir šāda tehnoloģija, jums nav nepieciešams, lai tirdzniecības vieta sniegtu vēstures pārskatu par katru transportlīdzekli, kuru vēlaties izpētīt. Tā vietā jūs pats varat veikt izpēti un ietaupīt laiku un naudu.

Iegūstiet ārējo finansējumu

Daudzi auto pircēji pieņem, ka viņiem ir jāiegūst finansējums no tirdzniecības vietas, kur viņi iegādājas savu auto. Tomēr nav neviena noteikuma vai likuma, kas nosaka, ka jums tas ir jādara. Jums ir pilnībā atļauts iegūt ārēju finansējumu no savas bankas.
Patiesībā tas ir ieteicams, jo jūsu banka jums izsniegs iepriekš apstiprinātu vēstuli līdz noteiktam finansējuma summas apmēram. Tad jums būs jāveic tikai viens kredīta pieprasījums savā kredītprofilā, kas palīdzēs saglabāt jūsu kredītreitingu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.