Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Neļaujat sabojātai slēdzenei sabojāt savu dienu

Situācijas, kad pēkšņi nespējat iekļūt savā automašīnā, mājoklī vai jebkurā citā sev svarīgā objektā aiz atslēgas var pilnībā sabojāt jūsu dienu. Gribētos domāt, ka slēdzene – tā ir visdrošākā sistēma, kas ražota no uzticamākajiem materiāliem un ir izturīga gan pret garnadžiem, gan pret laika zobu. Tomēr tā nav. Pastāv vairāki scenāriji, kuros jūs varat nonākt situācijā, kad durvju atvēršana vai aizvēršana pēkšņi kļūst par neizpildāmu uzdevumu. Daži piemēri:

  • Mehāniskā slēdzene ir izdilusi
  • Pazaudētas vai sabojātas atslēgas
  • Elektroniskā slēdzenes sistēma sākusi niķoties
  • Tehniskas problēmas ar elektronisko atslēgu
  • Garnadži salauzuši slēdzeni
  • Slēdzene ielikta nekvalitatīvi – tā ir izkustējusies no vietas vai sistēma ir izjukusi

Šādās situācijās nereti cilvēks nonāk ķīlnieka lomā – īpašumā nevar iekļūt, jo to nevar atvērt, vai arī īpašumu nevar pamest, jo tas nav aizslēdzams. Kā šādās situācijās rīkoties? Jāatzīst, ka, lai arī cik ļoti daži no mums gribētu sevi uzskatīt par tehniskiem prātiem, slēdzenes nav tā joma, kurā var tā vienkārši būt prasmēm ar tām darboties. Ar durvju atvēršanu vai slēdzenes remontu var nodarboties tikai profesionāli atslēdznieki.

SOSservice.lv – tas ir SOS durvju atvēršanas serviss, kas nodarbojas ar ārkārtas situāciju risināšanu. Tas būs palīgs visās situācijās, kad nevarat iekļūt savā auto vai mājoklī, bet nedrīkstat šīm negaidītajām grūtībām ļaut sabojāt savas dienas gaitu. Servisā strādā plaša profila atslēdznieki ar 30 gadu pieredzi, kas pratīs atvērt gan mehāniskās, gan elektroniskās slēdzenes. Slēdzeņu veidu ir daudz un iespējamās problēmas – vēl vairāk. Tikai kvalificētu atslēdznieku palīdzība nodrošinās, ka slēdzene tiks atvērta vai nomainīta, savukārt durvis netiks sabojātas.

SOSservice operatīvai saziņai ar klientiem izmanto plaši pazīstamo WhatsApp servisu. Izmantojot šo aplikāciju, nosūtiet attēlu un problēmas aprakstu uz tālruņa numuru +37120177773 un speciālisti nekavējoties novērtēs problēmas sarežģītību, aptuveno ierašanās un problēmas atrisināšanās laiku, kā arī piedāvās durvju atvēršanas cenu. Pēc vienošanās, speciālisti ātri izbrauks uz vietu Rīgas teritorijā un rajonā ap Rīgu, lai jums palīdzētu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.