Reklāma

Mūsdienīgi un klasiski mīkstie grīdas segumi – dizaina paklāji mājokļiem un sabiedriskajām telpām

Mīkstajiem grīdas segumiem izsenis tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Neskatoties uz to, ka paklājs ir viena no praktiskākajām interjera sastāvdaļām, tas neapšaubāmi ir arī dekora elements, kas var lieliski papildināt interjeru, vai gluži pretēji – radīt disonansi telpas iekārtojumā. Aizvien populārāks interjera dizaineru un patērētāju vidū kļūst termins dizaina paklāji. Dizaina paklāji kļūst arvien pieprasītāki gan mājokļu, gan sabiedrisko telpu (biroju, komerctelpu, viesnīcu) iekārtošanā. Kas īsti ir dizaina paklāji? Kā tie atšķiras no mīkstajiem grīdas segumiem? Skaidro paklāju veikals paklājs-eu.lv!

Dizaina paklājs – stila un komforta apvienojums

Paklājs ir grīdas segums, kas tiek izmantots telpas izgreznošanai un siltuma uzturēšanai. Aizvien vairāk samazinoties grīdas segumu nozīmei mūsdienu mājokļu termoizolācijā, lielāka nozīme tiek piešķirta paklājiem kā interjera elementiem. Tieši šis aspekts pēdējo gadu laikā ir padarījis dizaina paklājus par jaunu un ļoti pieprasītu produktu kategoriju mīksto grīdas segumu segmentā. Kura, apvienojot labākos materiālus, paklāju izgatavošanas tehnoloģijas un unikālus dizainus, piedāvā pircējiem ekskluzīvus interjera elementus, kas piemēroti ne tikai lietošanai dzīvojamajās telpās, bet arī sabiedriskajās telpās.

Aktuālākās dizaina tendences un klasiski motīvi

Plašajā paklāju piedāvājuma klāsta ikvienam pircējam ir iespēja atrast savam mājoklim vai uzņēmuma telpām piemērotu paklāju plašā cenu diapazonā. Taču kādos gadījumus ir vērts pievērst uzmanību tieši dizaina paklāju piedāvājumam? Dizaina paklāju piedāvājumam, kurus īpaši atlasījuši specializēti paklāju veikali, ir vērts pievērst uzmanību tiem, kuri vēlas piemeklēt un iegādāties paklāju – interjera elementu. Tas attiecas gan uz mūsdienīgiem un aktuāliem dizainiem, gan klasiskiem un tradicionāliem dizainiem. Jānorāda, ka arī dizaina paklāju cenu diapozons ir plašs, ko ietekmē paklāja aušanā izmantotā šķiedra un ražošanas tehnoloģija. Tāpēc arī paklājiem – dizaina elementiem cenu diapazons ir salīdzinoši plašs. Tāpēc ikviens var izvēlēties dizaina paklāju sava mājokļa interjera iekārtošanai.

Dizains un kvalitāte – nemainīga vērtība

Dizains un kvalitāte ir nemainīga vērtība paklāju ražošanas industrijā. Tāpēc, lai pircējiem būtu vieglāk orientēties dizaina paklāju piedāvājumā gan internetā, gan fiziskās tirdzniecības vietas, ir svarīgi atgādināt, ka arī dizaina paklājiem ir jāatbilst augstākās kvalitātes standartiem. Tas nodrošinās, ka paklājs būs pievilcīgs un funkcionāls pēc iespējas ilgāk. Izvēloties grīdas segumu, tā dizains ir subjektīvs aspekts. Taču nemainīgi kvalitātes rādītāji ir paklāja ražošanas tehnoloģija un izejmateriāli. Arī dizaina paklāji tiek izgatavoti mehāniski (rūpnieciski) un ar rokām. Roku darbs vienmēr tiek novērtēts augstāk. Taču arī rūpnieciski austi paklāji mūsdienās nodrošina izcilu kvalitāti. Tas pats attiecas uz mīksto grīdas segumu izejmateriāliem – pircējiem ir iespēja izvēlēties starp dabīgo, sintētisko un jaukto šķiedru paklājiem. Katram no izejmateriāliem ir savas priekšrocības attiecībā uz produkta kvalitāti, taču svarīgi izvērtēt, kādi kvalitātes aspekti – nodilumizturība, kopšana, termoregulācijas vai anti-alerģiskas īpašības ir nozīmīgas telpām, kuras plānojat iekārtot.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.