Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Mīti par ziemas riepām

Tuvojoties ziemas riepu uzstādīšanas sezonai, autovadītājiem jāpieņem lēmumi par to kāda veida ziemas riepas uzstādīt. Iegādei ir pieejamas dažādas – ziemas riepas ar radzēm, mīkstā sastāva ziemas riepas, cietā sastāva ziemas riepas un vissezonu riepas. Piekritīsiet, ka autovadītājiem, kuriem ar to nav bijusi bieža saskare, varētu rasties problēmas un jautājumi, jo piemērotu riepu komplektu savai automašīnai vēlas uzstādīt ikviens autobraucējs. MMKserviss.lv darbinieki ir ar ilgu darba pieredzi un plašu zināšanu klāstu, kas atļaus piemeklēt piemērotākās ziemas riepas, balstoties uz dažādiem, ar braukšanas paradumiem saistītiem rādītājiem. Tāpat ir lietderīgi kliedēt dažādus mītus un puspatiesības par riepu izvēli.

Biežākās aplamības.

Lai savlaicīgi izslēgtu dažādas ar riepu nomaiņu un automašīnas funkcionalitāti saistītas puspatiesības jāsaprot, kas tās rada.

  • iegādājoties riepas ir jāsaprot, ko nozīmē uz tām redzamie apzīmējumi. To, kāds ir bremzēšanas ceļš braucot pa sniegu un sniegotiem, netīrītiem ceļiem, riepu ražotāji nenorāda, jo šie rādītāji ir individuāli.
  • lietotu ziemas riepu iegādei būtu jāiet ar līkumu, izvēloties jaunas. Pat jaunas, budžeta klases riepas, kas ražotas Ķīnā būs daudz drošākas par zināma zīmola 10 gadus vecām premium klases riepām.
  • minimālais protektora nobraukums. Lai arī likumdošanā norādītie 4 milimetri daudziem šķiet pieņemami un droši, tā nebūt nav. Jo dziļāks protektors, jo labāka riepu funkcionalitāte uz ceļa. Par riepu maiņu ieteicams domāt jau ātrāk.
  • riepu iegāde nezināmos veikalos. Riepu iegāde MMKserviss ir labākais veids kā pārliecināties par to, ka iegādātās riepas ir drošas, oriģinālas un jaunas. Nezināmi pārdevēji mēdz pārdot kaķi maisā, kas var būt bīstami.

Kas atbilst patiesībai?

Ne viss ir tik melns kā to mālē, tādēļ daļa informācijas par riepu maiņu ir patiesa.

  • lai izvairītos no problēmām, riepas jāiegādājas servisos, kas nodrošina arī to montāžu;
  • nav vajadzības eksperimentēt ar riepu izmēru. Auto būvinženieru noteiktais riepu izmērs ir vienīgais un īstais.
  • riepas ir viens no galvenajiem drošības elementiem jebkurā automašīnā.

Izvēloties jaunu ziemas riepu iegādi MMKserviss.lv, nodrošināt vislabākās rūpes savam auto!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.