Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Meža pārdošanas process sadarbībā ar TROVENT

Mežsaimniecības uzņēmums Trovent dibināts 2016. gadā, bet tajā strādājošo profesionāļu darba stāžs ir krietni vien ilgāks. Šajā laika posmā uzņēmums ir audzis un attīstījies, lai klientiem sniegtu tikai augstākās klases pakalpojumus mežsaimniecības jomā.

Sadarbojamies gan ar privātpersonām, gan uzņēmējiem visā Latvijas teritorijā. Klientiem piedāvājam pēc iespējas ērtāku sadarbības veidu un labāko iespējamo cenu meža pārdošanai vai meža pirkšanai.

Lai uzsāktu meža pārdošanas procesu Jums ir jāsazinās ar Trovent pārstāvjiem elektroniski info@trovent.lv vai aizpildot jau sagatavotu veidlapu Trovent mājas lapā, tāpat arī Trovent iespējams sazvanīt pa tālr. + 371 29429555. Izvēlieties ērtāko saziņas veidu, lai varētu norunāt klātienes vai attālinātu tikšanos.

Meža pārdošanas process:

  • Pārrunas un konsultācija. Lai identificētu īpašumu ir nepieciešams kadastra numurs, ja Jums tas nav zināms, mūsu speciālisti to noskaidros. Protams, lai darījums noritētu pēc iespējas veiksmīgāk, un klients būtu apmierināts ar saņemto darījuma summu, ir nepieciešams zināt taksācijas aprakstu vai nogabala raksturojošos rādītājus, kurus ir iespējams noskaidrot konkrētās pašvaldības mežsaimniecībā.
  • Piedāvājuma sagatavošana un apskate. Ja nekādu neplānotu aizķeršanos nav, piedāvājums tiks sagatavots divu darba dienu laikā. Vienojoties ar klientu, Trovent speciālists veiks meža apsekošanu klātienē. Jāsaka, ka pēc īpašuma apskates klātienē cena var mainīties, tas ir atkarīgs no tā, cik precīza informācija par meža īpašumu ir sniegta pirms tam.
  • Sadarbības līgums. Visi līgumā iekļautie punkti tiek abpusēji atrunāti un saskaņoti, piemēram, iegādes summa, apmaksas noteikumi u.c
  • Vizīte pie notāra un līguma parakstīšana. Pēc dokumentu iesniegšanas tiek norunāta vizīte pie notāra, visām iesaistītajām pusēm ērtā laikā. Vizīte iespējama gan klātienē, gan attālināti, izmantojot tīmekļa vietni www.latvijasnotars.lv. Tiek parakstīts līgums, kuru arī iespējams parakstīt gan klātienē, gan attālināti, ja klientam ir pieejams e- paraksts.
  • Apmaksa. Lai visas puses justos droši apmaksa tiek veikta notāra klātbūtne, visbiežāk arī līguma parakstīšanas brīdī. Reģistrētā nostiprinājuma līguma izmaksas sedz Trovent. Attiecīgi, ja tiek pārdota tikai kāda daļa no īpašuma, klietns saņem jaunu zemesgrāmatu ar iekļautajām izmaiņām.

Meklējot mežsaimniecības uzņēmumu, ar kuru sadarboties, pārdodod mežu, izvēlieties vienu no pieredzējošākajiem šīs jomas pārstāvjiem – uzticamo un drošo Trovent.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.