Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Maza šķemba var radīt pamatīgas sekas – vai bojāti auto stikli jālabo nekavējoties?

Daudziem autovadītājiem ir gadījies piedzīvot to nepatīkamo mirkli, kad mašīnas logā ielido no ceļa virsmas pacelta šķemba, radot iesitumu vai pat plaisu. Ja bojājums ir salīdzinoši neliels, daudziem, iespējams, pirmā doma būs – varbūt to vēl var labot, novēršot defekta tālāku izplatību? Kā ir patiesībā un ko vajadzētu darīt, ja autostikli tiek bojāti, lasiet turpinājumā.

Plaisa vai bojājums auto stiklā – kā rīkoties?

Nav šaubu, ka katram auto īpašniekam par šo jautājumu būs savs viedoklis, jo arī internetā ir atrodami dažādi varianti, kā iespējams novērst plaisas tālāku izplatību. Lai gan šī var būt noderīga “pirmā palīdzība” situācijā, pilnīgu problēmas novēršanu būtu ieteicams uzticēt profesionāļiem.

Ja auto stikli vai vējstikli ir bojāti, tas, ko varat darīt mājas apstākļos, ir uzlīmēt uz plaisas caurspīdīgu līmlentes gabalu. Šāda rīcība neļaus bojājumā iekļūt putekļiem un citiem netīrumiem, atvieglojot stikla remontu. Kad tas izdarīts, ieteicams nekavējoties pieteikt apmeklējumu, lai darbnīcā stiklu apskatītu profesionālis un noteiktu, ko konkrētajā situācijā var darīt.

Carglass.lv – pieredzējuši speciālisti, kas palīdzēs

“Carglass” ir daļa no Belron International uzņēmumu grupas, kas sniedz pasaulē pieprasītākos auto stiklu remonta un uzstādīšanas pakalpojumus. Grupas uzņēmumi ir sastopami 39 valstīs un gada laikā apkalpo vairāk nekā 18.2 milj. klientu (2019.gada dati). Kopš 2017. gada uzņēmumu pārstāv arī Latvijā.

Uzņēmuma komandā darbojas sertificēti un pieredzējuši speciālisti, kas parūpējas par to, lai gada laikā Latvijā un Lietuvā tiktu nomainīti, vai salaboti vairāk nekā 20 000 auto stikli.

Ja dosieties pie “Carglass” meistariem ar bojātu auto stiklu, viņi vispirms novērtēs situāciju un, ja vien tas būs iespējams, primāri piedāvās auto stiklu remontu. Salabot vai nomainīt var jebkuras markas auto stiklu.

Salīdzinot ar stikla maiņu, remontu var veikt salīdzinoši ātri, tas maksā lētāk, remonta vietu nevar pamanīt, izturība šai zonai ir tāda pati, kā veselam stiklam, kā arī, protams, šis ir dabai draudzīgāks risinājums, jo netiek lietots jauns stikls. Tāpat, lai auto stikli būtu labojami, tiem jāatbilst konkrētiem parametriem, par kuriem vairāk varat uzzināt, ielūkojoties Carglass.lv!

Ja tomēr remonts nebūs iespējams, atcerieties, ka “Carglass” komanda labprāt veiks profesionālu un precīzu auto stikla maiņu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.