Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Logu izvēle mājoklim: Ko ņemt vērā?

Kad pienācis laiks izvēlēties jaunus logus savam mājoklim, daudzveidīgais piedāvājums tirgū var pamatīgi samulsināt. Koka, alumīnija, plastmasas logi –  kurš būs vislabākais un ilgtspējīgākais variants? Lai izvēlētos piemērotāko variantu, svarīgi ir vairāki būtiski faktori. 

PVC logi 

Viens no plašāk izmantotajiem variantiem ir PVC logi. Tie ir gan pieejami cenas ziņā, gan praktiski un viegli kopjami. Būtiski ir arī tas, ka plastmasas logi pieejami dažādos toņos, kas ļauj tos pielāgot dažādām gaumēm un vajadzībām. 

Kad tiek skatīti PVC logi, ir jāapdomā vairāki kritēriji – siltumizolācijas koeficients, logu pakešu skaits (logi ar divstiklu vai trīsstiklu paketēm), kā arī logu klase. Standarta klases logi ir piemēroti ēkām bez sevišķām siltumizolācijas prasībām, piemēram, dārza mājām. Uzlabotās klases plastmasas logi būs piemērota izvēle daudzdzīvokļu ēkās, kā arī vairumā privātmāju. Savukārt energoefektīvā klase jāizvēlas tad, ja attiecībā uz siltumizolāciju ir īpašas prasības. 

Koka logi 

Klasiska izvēle ir koka logi. Tie ir izturīgi un moderni, patiks tiem, kuri dod priekšroku dabīgiem materiāliem. Lai nodrošinātu labu siltumizolāciju, loga rāmis jāizvēlas pietiekamā biezumā. Ja vēlaties savam mājoklim uzstādīt koka logus, jārēķinās, ka tie izmaksās vairāk, kā arī tiem būs vajadzīga rūpīgāka kopšana. 

Alumīnija logi 

Arvien aktuālāki kļūst alumīnija logi. Tie izceļas ar augstu izturību, drošību un neuzkrītošu dizainu. Tie ir pieejami dažādos krāsu toņos. Lielo konstrukciju dēļ īpaši piemēroti birojiem un citām sabiedriskām ēkām.

Pārdošanā ir arī kombinētie koka un alumīnija logi. Tiem piemīt abu šo materiālu priekšrocības, tādēļ būs ilgtspējīgs un mūsdienīgs risinājums. Kas attiecas uz cenu – šāda tipa logi izmaksās mazāk nekā koka logi, taču tie būs dārgāki kā plastmasas logi. 

Labo Logu Aģentūra – kvalitatīvs serviss 

Ja vajadzīgi kvalitatīvi logi, ieskatieties www.labologuagentura.lv, kur pieejams plašs logu klāsts dažādām gaumēm. Zinošie speciālisti konsultēs un palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotāko risinājumu. Labo Logu Aģentūra piedāvā 5 gadu garantiju visiem logiem. 

Ir pieejama arī logu montāža. Ieskatieties piedāvājumā un izvēlieties savam mājoklim piemērotākos logus!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.